Porażka i poważna kontuzja
Piłkarze Pogoni '04 przegrali w Tychach z tamtejszym GKS-em 1:2. W meczu najprawdopodobniej poważnej kontuzji kolana nabawił się nasz młody piłkarz Łukasz Tubacki.

W 18 minucie meczu Duma Pomorza wyszła na prowadzenie za sprawą Roberta Sikorskiego. Na początku drugiej połowy Łukasz Tubacki próbował odebrać piłkę Piotrowi Myszorowi. Niestety walka skończyła się tragicznie, ponieważ Łukasz po upadku nie podnosił się z boiska kilka minut. Wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła naszego piłkarza do szpitala. Pierwsza diagnoza wskazuje na poważny uraz kolana. Po tym zdarzeniu nasz zespół nie mógł się pozbierać. Warunki gry dyktowali gospodarze. W 30 minucie wyrównał Rafał Harazim, a na trzy sekundy przed zakończeniem spotkania zwycięską bramkę dla GKS zdobył Michał Słonina. Świetny mecz rozegrał Dominik Kubrak, to dzięki niemu właśnie Portowcy nie stracili więcej bramek.

Pogoń 04: Kubrak - Żebrowski, Wydmuszek, Sikorski, Dąbrowski, Jatczak, Kolec, Tubacki, Andruszko, Piasecki.