Pomorzanin zbiera punkty
autor: rychoPomorzanin Cychry 29 marca rozegrał spotkanie wyjazdowe z Zielonymi Zielin remisując 2:2. Mimo osłabienia trzema zawodnikami Zielin zdobył cenny punkt.
Pierwsza połowa to lekka przewaga gospodarzy i przy stanie 0:0 Pomorzanin nie wykorzystał rzutu karnego. Zemściło się to straconymi dwoma bramkami i gospodarze schodzą do szatni z przewagą dwóch goli. Po przerwie to całkowita dominacja na boisku gości. Najpierw piękną bramkę z wolnego zdobył grający od 46 minuty trener. Drugi gol padł za sprawą Torbiczuka. Goście przeważali już do ostatniego gwizdka.

relacjďż˝ dodaďż˝: andrzej195405