Astra wygrywa z Regą
W meczu w ramach III Ligi Bałtyckiej Rega Trzebiatów uległa w Ustroniu Morskim tamtejszej Astrze 2:1.

Pierwsza połowa spotkania to głównie ataki Astry. Już na samym początku spotkania gospodarze nie wykorzystali dogodnych sytuacji i dobrych piłek wrzucanych przez Andrzeja Wojciechowskiego. W 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojciechowskiego i strzale jednego z zawodników Astry, Mateusz Śliwa wybił futbolówkę z linii bramkowej trzebiatowian. Kilka minut później znów dogodną sytuację miał Wojciechowski, ale został zablokowany przez obrońców. W 33 minucie padł gol dla Astry. Rakowski wrzucał piłkę w pole karne, końcami palców wybił piłkę Łapczyński, lecz na wolnej pozycji stał Wojciechowski i skierował piłkę głową do siatki. Minutę później Płomiński dostał dobre dośrodkowanie od Wojciechowskiego, ale na posterunku stał Łapczyński. W 41 minucie z rzutu rożnego w pole karne posyłał piłkę Łukasz Cebulski, ale strzał Komara obronił bramkarz. Jeszcze w samej końcówce spotkania dośrodkowywał piłkę Rafał Komar dobrze uderzył głową Filiks, lecz na posterunku stał bramkarza Astry.

Druga połowa była już bardziej wyrównana. Na samym początku dobrą sytuację miał Cebulski, ale piłka po jego strzale pofrunęła nad bramką. W 64 minucie wprowadzony na boisko w drugiej odsłonie spotkania Lenkiewicz zdobył drugą bramkę dla piłkarzy z Ustronia. Dobra piłka posłana od jednego z zawodników Astry zagrywał piłkę do Lenkiewicza, a ten wykorzystał sam na sam z Łapczyńskim. Minutę później rzut wolny dla Regi, do piłki podszedł Dubiela i trafił tylko w słupek. W 67 minucie Przemysław Orłowski zdobył bramkę dla trzebiatowian po strzale z około 20 metrów. Rega cały czas atakowała i próbowała zdobyć wyrównującą bramkę w tym meczu. Dobra okazje miał Komar, ale został zablokowany przez obrońców. W 86 minucie dobre dośrodkowanie Rafała Komara w pole karne, gdzie stał Piotr Dubiela, zobaczył wysuniętego bramkarza Astry i próbował go przelobować, ale minimalnie nad bramką. Sędzia zakończył bardzo emocjonujący mecz wynikiem 2:1 dla Astry Ustronie Morskie.

1:0 Andrzej Wojciechowski 33 minuta

2:0 Artur Lenkiewicz 64 minuta

2:1 Przemysław Orłowski 67 minuta