Motocross Chojna - III Ostatnia Runda Pucharu Bałtyku
Jak można było się spodziewać setki kibiców oglądały w niedzielę pierwsze oficjalne zawody i otwarcie nowego toru motocrossowego w Chojnie. W każdej kategorii rozegrano po dwa wyścigi. Wśród młodzików wygrał Marvin Beier z Niemiec (Kalli Racing Neutrebbin) przed Dawidem Konkolem (Poltarex Człuchów) i Michałem Kozerą (Cisy Nowogard). Puchar Bałtyku zdobył D.Konkol, wyprzedzając M.Kozerę i Miłosza Kozicę (MKO Oborniki)

Juniorzy w III rundzie

1)Wojciech Pronobis (Cross ATV Piła) 2)Chris Seiffert (MC Schwedt) 3) Andrzej Szukil
Klasyfikacja generalna Pucharu Bałtyku:

1)W. Pronobis 2)Maciej Katulski (GAMK Gdańsk) 3)Bartłomiej Dróbka (niezrzeszony)

Weterani

1) Rafał Napierała(WKM Wschowa) 2)Krzysztof Marchewka ( Unia Poznań) 3)Rajmund Brzeziński (MX Koszalin)

Puchar Bałtyku powędrował w ręce K. Marchewki, 2)R.Brzeziński, 3) Piotr Morawski - MX Koszalin

Amatorzy do lat 30

1)Krzysztof Traczyński - KM Szczecin, 2)Marcel Zechin, 3)Dawid Eick (obaj MC Schwedt)
Puchar Bałtyku zdobył K. Traczynski, 2)Bartosz Nowacki - MX Koszalin, 3)Rafał Arentowicz (niezrzeszony)

Amatorzy powyżej lat 30

1)Paweł Pawelec 2)Konrad Różański -obaj WKM Wschowa 3)Mariusz Misztal

Puchar Bałtyku 1)K Różański 2)Mariusz Tomala-MX Koszalin 3)Robert Żochowski-GAMK Gdańsk

W gronie zawodników z licencją bezkonkurencyjny był Stefan Ermlich z KW Racing Prenzlau. 2)Martin Diesche-MC Schwedt,
3)Sebastian Knoff Poltarex Człuchów

W klasyfikacji generalnej wszystkie miejsca na podium zajęli motocrossowcy z Człuchowa

1)S. Knoff 2) Mirosław Kowalski 3)Michał Dzik

Ścigano się także na Quadach, gdzie najszybszy był Grzegorz Parulski 2)Artur Tokarewicz-MX Koszalin 3)Patryk Czupera

Klasyfikacja generalna 1)Pawel Wasiuk 2)A.Tokarewicz 3)Klaudiusz Rostowski ATV Polska

relacjďż˝ dodaďż˝: coolbike

Motocross: III runda Pucharu Bałtyku
data: 19-10-2008
miejsce: Chojna: Tor Motocrossowy - Chojna Lotnisko