Kolejne zwycięstwo
W sobotę 8 Listopada zostało rozegrane spotkanie pomiędzy choszczeńskim Piastem, a przyjezdnym Leśnikiem z Manowa. Mecz już na początku było dość emocjonujący szczególnie po 2 bramkach Grzegorza Wawreńczuka. Pierwszą bramkę zdobył z karnego już w 5' na 1:0. W 15' znów bramka należąca do Grzegorza Wawreńczuka.

Następnie po 13 minutach walki gol na Leśnika należący do Perkowskiego, który wyglądał dość ... śmiesznie. Najpierw piłka zatrzymała się na kałuży przed linia bramkowa a potem Perkowski dobił ją co zaowocowało golem. Kibice z Choszczna nie musieli długo czekać na kontrę, która wystąpiła ze strony Jarosława Kiernickiego.

W 31 minucie do bramki gospodarzy wpadła piłka, która zasądziła o wyniku lecz tylko przez chwilę. Potem znów Jarosław Kiernicki strzelił gola w 34'. Następnie Grzegorz Wawreńczuk przy pieczętował wynik pierwszej połowy zdobywając gola i klasycznego hattricka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:1.

Druga połowa była nie co spokojniejsza W 56', 60' i 89' bramki dla Piasta strzelił Jarosław Piskorz, również zdobywając klasycznego hattricka. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla gospodarzy .

8:1 - 89' - Piskorz
Piast: Sadkowski - Konieczny, Rynkiewicz, Kownacki, Jeziorski (80' Derewońko) - Szczęsny, Szmulski, Piskorz, Bejuk - Wawreńczuk, Kiernicki.

żółte kartki: Wawreńczuk, Konieczny (Piast) sędzia: Kotulski, Bojaryn, Rybarczyk

Dane pomogli uzupełnić: jurgol, PIASTchoszczno9, Pi - dziękujemy

Kolejne zwycięstwo choszcznian (nitek91)