Kotwica zagra z Arką Gdynia
autor: FGrela27 sierpnia o godzinie 17.00 Kotwica Kołobrzeg zagra z Arką Gdynia w pierwszej rundzie Remes Pucharu Polski na szczeblu regionalnym. W zakończonym przed chwilą spotkaniu podopieczni Tomasza Arteniuka gładko pokonali w Olsztynie miejscowy OKS 3:0.
Wynik spotkania w 3 minucie otworzył Krzysztof Rusinek, znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem Olsztynian. W 17 minucie potężnym strzałem za pola karnego popisał się Filip Marciniak drugi raz nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. W przedostatniej minucie wynik spotkania ustalił Paweł Grocholski.

OKS 1945 Olsztyn Kotwica Kołobrzeg 0-3

Krzysztof Rusinek 3, Filip Marciniak 17, Paweł Grocholski 89

OKS: 1. Daniel Iwanowski - 24. Robert Wróblewski, 18. Dariusz Frankowski, 8. Marcin Grabowski, 15. Sebastian Spychała - 17. Grzegorz Piesio (46' 6. Paweł Podhorodecki), 13. Radosław Stefanowicz, 22. Kamil Graczyk (80' 9. Grzegorz Lech), 14. Przemysław Płoszczuk, 11. Łukasz Wróblewski - 21. Mateusz Różowicz (80' 10. Paweł Łukasik).

Kotwica: 25. Kamil Ryłka - 19. Daniel Małkowski, 3. Ołeksandr Żdanow, 20. Paweł Grocholski, 22. Jewhen Kowalczuk (36' 16. Damian Kaciczak) - 11. Filip Marciniak, 17. Michał Pietroń, 21. Jarosław Teśman, 9. Rafał Komar (59' 23. Filip Sysio), 6. Władysław Sawczuk (67' 4. Łukasz Paulewicz) - 18. Krzysztof Rusinek.

własne / 90miunut.pl / magazynpiłkarski.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: pszczolek

PP: OKS 1945 Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 0:3
data: 13-08-2008 17:00
miejsce: Olsztyn

Mecz mecz w ramach rundy wstępnej Remes Pucharu Polski w sezonie 2008/09 na szczeblu centralnym.

OKS 1945 Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg 0:3 (0:2)

0:1 - 3' - Krzysztof Rusinek
0:2 - 17' - Filip Marciniak
0:3 - 89' - Paweł Grocholski

żółte kartki: Płoszczuk, Graczyk, Ł.Wróblewski (OKS) - Rusinek, Pietroń (Kotwica).
czerwona kartka: Przemysław Płoszczuk (74. minuta, OKS, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Pielak (Warszawa).