Gajda Show, Błękitni gromią
autor: C80W ostatnim meczu VI kolejki trzeciej Ligi Bałtyckiej Błękitni Stargard rozgromili na wyjeździe zespół Orląt Reda 0:8.

Wynik spotkania po pierwszym kwadransie gry otworzył Robert Gajda (na zdjęciu), który tym samym strzelił swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie, grający trener Błękitnych bramkarza Orląt pokonał dziś aż pięć razy.

Do przerwy po klasycznym hat-tricku Gajdy, golu Mateusza Jureczki z 26. minuty i trafieniu Tomasza Królaka stargardzianie prowadzili 0:5.

Tuż po przerwie z rzutu karnego wynik podwyższył Łukasz Woźniak który jak na razie zdobył najwieciej bramek w lidze a Gajda kolejnymi golami w 60. i 80. minucie ustalił wynik spotkania.

Jak dotychczas żaden zespół w nowej III lidze nie pokonał rywala różnicą ośmiu bramek!

Orlęta Reda - Błękitni Stargard 0:8 (0:5)

Robert Gajda 19, 31, 35, 60, 80, Mateusz Jureczko 26, Tomasz Królak 38, Łukasz Woźniak 48 (k)

relacjďż˝ dodaďż˝: hopkins