Zwycięstwo na zakończenia rundy jesiennej
W meczu ostatniej kolejki rozgrywek o mistrzostwo " A " klasy Gr. 1 zespół KS Orzeł Łożnica pokonał na wyjeździe drużynę gospodarzy Znicz Wysoka Kamieńska 5:1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze już w 5 minucie spotkania po wykorzystaniu sytuacji przez swojego napastnika sam na sam z bramkarzem z Łożnicy. Jednakże od tego momentu uwidoczniła się uzyskana przewaga Orła i goście jeszcze do przerwy zdobyli trzy bramki schodząc na przerwę z dwubramkową zaliczką. Bramki dla drużyny z Łożnicy zdobywali: Marcin Brzozowski w 12 min., Łukasz Piatek z rzutu wolnego w 20 min. oraz Krzysztof Kiełkiewicz w 28 minucie.

Po przerwie drużyna gości zdobyła kolejne dwa bramki. Strzelcami goli byli ponownie Krzysztof Kiełkiewicz w 56 min. oraz Andrzej Żuchliński w 83 min. W spotkaniu tym gospodarze pomimo starań ze swojej strony nie byli w stanie przeciwstawić się drużynie z Łożnicy, która zaprezentowała solidny futbol i odniosła pewne i zasłużone zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej 2008.

Po tym spotkaniu drużyna gości KS Orzeł Łożnica umocniła się na czele tabeli rozgrywek tej klasy rozgrywkowej uzyskując w 13 rozegranych meczach 11zwycięstw i 2 remisy, co przyniosło z kolei pięć punktów przewagi nad drugą drużyną w tabeli - zespołem Błękitnych Trzygłów. Jako jedyna drużyna nie poniosła porażki spośród 14 zespołów, które brały udział w rozgrywka gr.1. Na uwagę zasługuje również postawa kibiców Znicza, którzy wspólnie z kibicami drużyny Orła głośno dopingowali swoim drużynom oraz przygotowaną oprawę meczowa przez kibiców Znicza w postaci rac świetlnych oraz zestawu baloników w barwach klubowych co nie jest normą kibicowania w tej klasie rozgrywkowej.

relacjďż˝ dodaďż˝: kieronapoleon64