Zwycięstwo po dobrym spotkaniu !!!
W meczu 12 kolejki rozgrywek o mistrzostwo " A " klasy Gr.1 drużyna gospodarzy KS "Orzeł" Łożnica pokonała na własnym boisku "Iskrę" Golczewo 3:2 . Pomimo złych warunków atmosferycznych, jakie panowały podczas rozgrywanego spotkania poziom meczu był bardzo wysoki, obie jedenastki zaprezentowały futbol ofensywny, przeprowadziły wiele składnych akcji pod bramką przeciwnika a wynik został ustanowiony w samej końcówce meczu.

W pierwszej połowie drużyna z Łożnicy zdobyła dwie bramki, po składnych akcjach i do przerwy prowadziła pewnie 2:0. Pierwsza bramka została zdobyta w 13 minucie spotkania, po uderzeniu głową Pawła Łuczaka, który po raz pierwszy zaskoczył bramkarza gości. W 20 minucie na 2:0 podwyższył Marcin Brzozowski, technicznym strzałem tuż przy słupku. W drugiej połowie do zdecydowanych ataków na bramkę gospodarzy ruszyli zawodnicy z Golczewa i w przeciągu 10 minut zdołali wyrównać stan meczu.

Najpierw w 48 minucie zawodnik "Iskry" strzałem głową zdobył bramkę kontaktową, a w 57 minucie goście doprowadzili do remisu po wykorzystaniu rzutu karnego, który został im w sposób prawidłowy przyznany przez arbitra głównego za faul w polu karnym. Obie drużyny dążyły do zmiany rezultatu, jednakże gospodarze stworzyli więcej sytuacji do zdobycia bramki i ich wysiłek został uwieńczony w 89 minucie. Łukasz Piątek zdobył bramkę strzałem z rzutu wolnego z dalszej odległości.

Ze zwycięstwa i zdobycia kolejnych trzech punktów mogli się cieszyć piłkarze z Łożnicy, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo, gdyż młoda drużyna z Golczewa postawiła bardzo trudne warunki gry i była równorzędnym przeciwnikiem na boisku. Szlagierowo zapowiadające się spotkanie pomiędzy tymi drużynami zapewne takim było i trzymało zgromadzonych licznie kibiców w niepewności o wynik meczu do samego
końca. Dlatego zawodnikom obu drużyn należą się brawa za zaangażowanie w grze oraz pokazanie woli walki na boisku.

relacjďż˝ dodaďż˝: kieronapoleon64

A klasa gr. 1 (2008/2009)
Orzeł Łoźnica Iskra Golczewo
3 2
08-11-2008 14:00
bramki: Łuczak Paweł 12', Brzozowski Marcin 20', Piątek Łukasz 89' (Orzeł) / Dobrowolski Krzysztof, Pakuła Krzysztof (Iskra) dodaj video
Orzeł: Ubycha Norbert - Trukawaka Dariusz (55' Moliński Grzegorz ) Piątek Łukasz - Brzozowski Marcin - Zietala Krzysztof - NagrodzkiTadeusz (79' Michalski Marcin ) - Łuczak Paweł - Moliński Krzysztof - Ziętala Michał (64' Ziętala Tomasz) Żabkiewicz Paweł (90' Nowakowski Krzysztof), Żuchliński Andrzej

Iskra: Michał Bogusz - Andrzej Dobrowolski, Krzysztof Pakuła, Sebastian Madej, Łukasz Augustyniak,Daniel Bekman, Krzysztof Dobrowolski, Michał Piotrowski, Mateusz Pawłowski - Michał Nowak, Wojtek Trepkowski

żółte kartki: Piątek Ł. Żabkiewicz P. Żuchliński A. (Orzeł) sędzia: Ponikowski, Stefański, Maśniak

Dane pomogli uzupełnić: kieronapoleon64, kicak90, keyking, marcinm18 - dziękujemy

Zwycięstwo po dobrym spotkaniu !!! (kieronapoleon64)
Szlagier w Łożnicy !!! (kieronapoleon64)