Cenne zwycięstwo
Drużyna KS " Orzeł " Łożnica uzyskała cenne zwycięstwo pokonując na wyjeździe drużynę gospodarzy " Bizon " Cerkwica 2:1. Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli ciekawe spotkanie. Napięcie było do ostatniego gwizdka sędziego prowadzącego te zawody. W pierwszej połowie spotkania przyjezdni uzyskali przewagę i kontrolowali przebieg meczu zdobywając dwie bramki. Ich autorami w 13 minucie był Marcin Brzozowski oraz w 32 minucie Krzysztof Kiełkiewicz.

Druga połowa należała jednak do miejscowych którzy za wszelką cenę próbowali zmienić wynik spotkania i udało im się na sześć minut przed końcem zdobyć bramkę kontaktową z rzutu karnego słusznie podyktowanego przez arbitra za faul w polu karnym zawodnika drużyny "Orła" . Patrząc na przebieg spotkania drużyna z Łożnicy odniosła zwycięstwo i zdobyła kolejne trzy zasłużone punkty oraz zachowała fotel lidera w tabeli ligowej. Dziwić natomiast może odległa pozycja drużyny " Bizona " w tabeli i mała zdobycz punktowa.

relacjďż˝ dodaďż˝: kieronapoleon64