Zwycięstwo Kasty
autor: PszczółekKasta Majowe w swoim pierwszym wyjazdowym meczu pokonała w Goleniowie OKS Effekt Goleniów 0-4. Pierwsze minuty meczu były dosyć wyrównane, jednak od 25 minuty Kasta zaczęła przeważać. W 30 min kapitalne uderzenie Bartka Wojtaszka zatrzymało się na poprzeczce bramki Effektu. W 45 minucie po dośrodkowaniu Piotrka Pawlaka z rzutu rożnego Kasta objęła prowadzenie, najlepiej w polu karnym gospodarzy zachował się Bartek Wojtaszek i na przerwę szczecinianie schodzili z jednobramkowa zaliczką.

Po zmianie stron beniaminek z Majowego kontrolował przebieg spotkania. W 50 min poprzeczka drugi raz uratowała gospodarzy, po raz kolejny strzelał Bartek Wojtaszek. W 57 minucie na strzał zza linii pola karnego zdecydował się Krzysiu Wiśniewski i było 0-2. W 80 minucie znakomite dośrodkowanie Piotrka Pawlaka z rzutu rożnego i Bartek Psarski głową podwyższył wynik na 0-3. 60 sekund później Kasta prowadziła 4:0, precyzyjnym strzałem popisał się Sławek Prętkowski i takim wynikiem zakończyło się to niezłe spotkanie.

OKS Effekt Goleniów - Kasta Majowe 0-4 (0-1)

bramki: 45 Wojtaszek, 57 Wiśniewski, 80 Psarski, 81 Prętkowski.

widzów: 60
bramki: 45' Wojtaszek, 57' Wiśniewski, 80' Psarski, 81' Prętkowski (Kasta) dodaj video
żółte kartki: Nikt nie został ukarany sędzia: Modrzejewski Jacek

Dane pomogli uzupełnić: dzaber, Strzelcy8, SzczybeL - dziękujemy