Ostatni raz w 2008 roku
W sobotę o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim w Choszcznie dojdzie do pojedynku pomiędzy pierwszą a ostatnią drużyną w lidze! Faworytem jest Piast, który ma bardzo efektowne statystyki na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy- 11 zwycięstw i tylko 3 porażki, z których tylko jedna była zasłużona. Zespół z Choszczna strzelił 58 bramek, a aż 33 gole zdobyła nasza ofensywa: Grzegorz Wawreńczuk, Jarosław Kiernicki i Jaroslaw Piskorz. Mankamentem drużyny są na pewno stracone bramki, bo aż 21. Hutnik w 14 spotkaniach ugrał zaledwie 11 oczek- strzelając 10 bramek i tracąc 27.W tym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Jarosława Piskorza, który pauzuje za 4 żółte kartki.

Miejmy nadzieje, że Piast pokaże dobrą piłkę jak na lidera przystało i zakończy rundę na 1miejscu. Zapraszamy wszystkich do kibicowania miejscowej drużynie.

widzów: 250
Mecz (22-11-2008) został przerwany w 31 minucie przy stanie 1:0 (23' Kiernicki) z powodu obfitych opadów śniegu. Spotkanie zostało wznowione od tego momentu.
1:0 - 23' - Kiernicki
2:0 - 47' - Kiernicki
2:1 - 68' - Białecki
3:1 - 81' - Wawreńczuk
Piast: Sadkowski - Derewońko, Rynkiewicz, M.Młynarczyk, Drewicz - Ostraszewski (82' Szczupakiewicz), Ł.Młynarczyk (80' Kownacki), Szmulski, Bejuk (87' Karpała) - Wawreńczuk, Kiernicki.

żółte kartki: Ł.Młynarczyk (Piast) sędzia: Majorczyk (główny)

Dane pomogli uzupełnić: leo, jurgol, Guzuolimp, Ozi, Hutnik198, drawka, PortowiecMKS - dziękujemy