Orzeł wygrywa w Manowie
autor: C80

Po bezbramkowym remisie z Sokołem Pyrzyce Orzeł Wałcz pokonał tym razem na wyjeździe Leśnika/Rossę Manowo 1:3.

Szalę zwycięstwa na swoją stronę podopieczni trenera Dariusza Chudzyńskiego przechylili już w siódmej minucie spotkania, kiedy to Michał Bagiński pokonał grającego trenera Leśnika Tomasza Jędrzejczyka.

Piłkarze Leśnika w sobotę doznali drugiej porażki w tym sezonie. Wcześniej zremisowali z Hutnikiem Szczecin, przegrali z Energetykiem Gryfino a w pierwszej kolejce pokonali Gwardie Koszalin.

Po pięciu minutach do wyrównania doprowadził Piotr Hołub, a w 33. minucie wynik podwyższył Radosław Stefański. W 43. minucie wyrównać powinien Marcin Perkowski, ale napastnik Leśnika, kiedy minął bramkarza Orła uderzył w środek bramki skąd piłkę zdołał wybić jeden z obrońców gości.

Minutę później Stefański strzelił swoją drugą bramkę w meczu a trzecią dla Orła. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Leśnik/Rossa Manowo - Orzeł Wałcz 1:3 (1:3)

Piotr Hołub (12) - Radosław Stefański (33, 44), Michał Bagiński (7)

Sędzia: Wiktor Wątroba oraz Rybarczyk i Małysz

Widzów: 50

Leśnik/Rossa Manowo: Jędrzejczyk - Zamerski, Stokowiecki, Wenerski, Kosmala (38. Siniarski), Mural (46. Lenio), Sienkiewicz, Grajper, Grobelny (80. Ścisły), Hołub, Perkowski.

Orzeł Wałcz: Pająk - Kunert, Pieczyrak, Hermanowicz, Cebula (87. Gąsiorowski), Wysocki, Drapiński, Halamus (89. Pachoca), Bagiński, Bakunowicz (74. Panek), Stefański (75. Pisała).

widzów: około 40
Bramki: Hołub (Leśnik/Rossa) - Radosław Stefański 2, Michał Bagiński (Orzeł) dodaj video
Leśnik Rossa: Jędrzejczyk - Zamerski, Stokowiecki, Wenerski, Kosmala (38. Siniarski), Mural (46. Lenio), Sienkiewicz, Grajper, Grobelny (80. Ścisły), Hołub, Perkowski.
Orzeł: Pająk, Kunert, Pieczyrak, Hermanowicz, Cebula, Wysocki, Drapiński, Halamus, Bagiński, Bakunowicz, Stefański.
Rezerwa: Czarnecki, Pisała, Kufel, Marianowski, Gąsiorowski, Pacocha, Panek.

żółte kartki: Kunert, Panek, Bakunowicz (Orzeł) sędzia: Wątroba, Rybarczyk, Małysz

Dane pomogli uzupełnić: orzelek75, szacun77, PIECIA55, kowalbewuo - dziękujemy