Rega gromi Gardominkę
W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, goście tylko czasami wyprowadzali kontrataki. Już w 10 minucie meczu bramkę na 1:0 zdobył Paweł Malinowski, który wykorzystał bardzo ładne podanie od Zaręby i skierował piłkę do siatki. 2 minuty później akcję przeprowadzili goście Macieszek wrzucał z 40 metrów, a Musialik z przewrotki uderzył, minimalnie obok bramki. W 16 minucie spotkania Piotr Miśkiewicz strzelał na bramkę Madeja Krzysztofa, ale minimalnie obok bramki. 120 sekund potem Arek Szustek miał sam na sam z bramkarzem Gardominki, ale obok bramki. Drugi strzał na bramkę Saładiaka goście oddali dopiero w 21 minucie, lecz niecelny. W 25 minucie Marcin Karczewski w pięknym stylu chciał pokonać bramkarza gości strzelając w górny róg bramki, ale goalkeeper gości popisał się wspaniałym refleksem i wybił piłkę na rzut rożny. Kilka minut później groźny strzał z ok. 20 metrów Pawła Malinowskiego, ale minimalnie nad poprzeczką. W 29 minucie wynik meczu się zmienił na 2:0. Ładne rozegranie Malinowskiego z Karczewskim z rzutu rożnego, Malinowski posłał futbolówkę w pole karne gdzie sam stał Piotr Miśkiewicz i skierował piłkę do siatki głową. 6 minut później Piotr Zaręba z rzutu wolnego z lewej strony lecz obok słupka bramki Gardominki.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli piłkarze Kamila Twarzyńskiego. W 52 minucie szanse na bramkę miał Szustek, który dostał ładną piłkę od Miskiewicza, ale nie wykorzystał okazji. Kilka minut później Piotr Zaręba z 16 metrów uderzył w poprzeczkę, dobijał Karczewski piłka odbiła się od obrońców znów dobija Karczewski lecz obok bramki. 59 minuta spotkania Piotr Miśkiewicz zalicza swoją drugą bramkę. Ładne uderzenie z 16 metrów po długim rogu bramki Madeja. W 65 minucie meczu Arkadiusz Szustek nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem Gardominki. Już w 75 minucie padła 4 bramka dla trzebiatowian. Strzelcem gola został Szustek, który mocnym strzałem pokonał bramkarza z Mechowa. 7 minut później wynik meczu podwyższył Paweł Malinowski, który pewnie wykorzystał sam na sam z bramkarzem.