Korona powalczy o zwycięstwo w Mostach
W sobotę 22 listopada o godzinie 14:00 na stadionie w Mostach odbędzie się ostatni już mecz rundy jesiennej, pomiędzy miejscowym PromieniemKoroną Stuchowo. Po 14 kolejkach Promień Mosty zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, Korona Stuchowo lideruje w tabeli okręgówki z 29 punktami. Przed tygodniem Korona Stuchowo zremisowała na swoim stadionie z Wichrem Brojce 1:1, bramkę dla Korony z rzutu karnego zdobył Radek Smela, Promień Mosty wygrał w Kołbaczu z Fagusem 3:1 po dwóch trafieniach Łukasza Włodarczyka i Daniela Pracowitego. Podopieczni Grzegorza Kubasa będą chcieli wygrać to spotkanie i przerwę zimową spędzić na fotelu lidera okręgówki. W ostatnim spotkaniu w Mostach Korona wygrała 3:2 strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu. Jak będzie teraz, zobaczymy w sobotę po 90 minutach. Przedmecz juniorów o 11:30.

widzów: 150
bramki: Gałgan (2), Kijowski (Promień) / Lipiński Rafał (2), Wosiakowski, Kuźmicki (Korona) dodaj video
Promień Mosty: Szczepanik - Paczos, Gajewski, Wiliński (Waluś), Błaszczyk, Zieliński (Raczyński P.), Bernach (Rossa), Gałgan, Raczyński M. (Włodarczyk), Kijowski, Hawrot

Korona Stuchowo: Wożny Łukasz - Wosiakowski Patryk(kpt), Kondras Marcin, Pawłowski Arkadiusz, Stogowski Wojciech (65 'Marcin Cierlicki), Ostach Marcin, Majer Karol(85' Ślusarz Łukasz), Woźniak Jakub, Lipiński Rafał (60' Tisler Dawid), Szlingert Andrzej, Kuźmicki Kamil (70' Kostur Grzegorz)

sędzia: Ponikowski (główny) Tądel (asystent) Kucharska (asystent)

Dane pomogli uzupełnić: Bengoro, kubaz, dzidek777, Radzio18, broda83 - dziękujemy