Pogoń przegrywa z pierwszoligowcem
autor: maggi
W meczu sparingowym drugoligowa Pogoń Szczecin przegrała z pierwszoligową GKP Gorzów Wielkopolski 0:1. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 20 minucie Mateusz Milkowski. W sobotę Portowcy podejmować będzie kolejnego pierwszoligowca – Flotę Świnoujście.

Pogoń Szczecin: Binkowski - Świniarek, Tychowski, Skrzypek, Woźniak - Chi Fon, Szyszka, Sobczyński, Przewoźniak - Kowal, Ropiejko.

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Wójcik, Soska, Parzy, Dymek, Żaczek, Jankowski, Kołoc

GKP Gorzów Wielkopolski: (I połowa) Dawid Dłoniak - Tomasz Ruminkiewicz, Robert Kozioła, Adam Więckowski, Michał Sudoł - Mateusz Milkowski, Szymon Sawala, Łukasz Maliszewski, Mariusz Wolbaum - Tomasz Pawlak, Maciej Malinowski. (II połowa) Dawid Dłoniak - Krzysztof Ziemniak, Robert Gaca, Michał Sudoł, Josef Petřík - Damian Szałas, Arkadiusz Chrobot, Krzysztof Kaczmarczyk, Adrian Łuszkiewicz, Paweł Posmyk - Emil Drozdowicz.

relacjďż˝ dodaďż˝: czerwin

Sparing: Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wlkp 0:1
data: 16-07-2008 12:00
miejsce: Boisko numer 6, Stadion im. Floriana Krygiera, Szczecin

Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wielkopolski 0:1