zaloguj się, aby móc dodać videorelację z meczu

Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę TS Basket Gniezno - MKS Białogard
data: 05-12-2021 11:00
miejsce: Hala Sportowa GOSIR, Gniezno, ul. Jolenty 5

Bardzo pracowity weekend dla naszych koszykarek MKS KOSZ BIAŁOGARD. Dwa mecze w dwa dni na wyjeździe! Bilans 1:1! Drugi mecz zagraliśmy w Gnieźnie! Tym razem to MY byliśmy lepsi! Brawo drużyna, każda zawodniczka zagrała na wysokim poziomie i to przełożyło się na wynik. BRAWO dziewczęta - wspaniała walka do ostatniego gwizdka, daje nam lepszy bilans w dwumeczu 140:138👍 W ramach 9 kolejki Wielkopolskiej Ligi juniorek U17 odbył się rewanżowy mecz pomiędzy TS Basket Gniezno - MKS Białogard. Białogardzkie koszykarki grały swój 2 wyjazdowy mecz w ciągu 2 dni. Pierwszy choć przegrany 67:47 to nastawił je bardzo pozytywnie na spotkanie z gnieźniankami. MKS Białogard odniósł drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach 74:66. Co daje im 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 2 zwycięstw i 7 porażek 11ptk. Wcześniej wygrały z koszaliniankami na ich hali 58:55. A dziewczyny z Gniezna poniosły piątą porażkę i plasują się na 4 miejscu z bilansem 3 zwycięstw i 5 porażek 11ptk. Białogard zrewanżował się za skromną porażkę u siebie z (14.11.21r.) 72:66 wtedy mecz rozstrzygnął się w ost. 3 minutach. Teraz to my pokazałyśmy klasę i umiejętność grania do końca, choć przegrałyśmy 4 kwartę ale przewaga 12ptk. po 3 kwartach okazała się wystarczająca aby osiągnąć triumf. TS Basket Gniezno - MKS KOSZ Białogard 66 : 74 (15:14; 22:17; 6:24; 23:19) Punkty dla Gniezna pod wodzą Trenera Andrzeja Drygały zdobyły: Julia Kozyra - 18 ptk., Julia Kosmecka - 16 ptk., Nadia Wiśniewska - 16 ptk., Karina Daniuk - 8 ptk., Olga Wygryz - 4 ptk., Julia Czyżak - 2 ptk., Gabriela Święszkowska - 2 ptk., Julia Górecka - 0 ptk., Urszula Kaczmarek - 0 ptk., Maja Małkowska - 0 ptk., Amelia Kiejnich - 0 ptk. Punkty dla Białogardu pod wodzą Trenera Mariusza Widza zdobyły: Natalia Wielocha - 26 pkt., Celina Wójcik - 22 pkt., Paulina Jakowczyk - 15 pkt., Milena Wójcik - 5 pkt., Alicja Głowacka - 4 pkt., Oliwia Wesołowska - 2 pkt., Klaudia Kubiak - 0 ptk., Zuzanna Dzierżęga - 0 ptk.