Koncertowa gra Futsal Szczecin
autor: aszefW meczu 8. kolejki I ligi, Futsal Szczecin zdeklasował w meczu u siebie Dragon Bojano 6:1. Szczecinianie zagrali koncertowy mecz.

Ekipa z Bojano zajmowała ostatnie miejsce w tabeli przed tym meczem, więc zwycięstwo dla zespołu trenera Grzegorza Usowicza było niemal obowiązkiem. Szczecinianie nie pozostawili rywalom złudzeń, już po pięciu minutach prowadząc 2:0. Najpierw do siatki trafił Filip Kop-Ostrowski, a za chwilę Karol Ława.
Po tych golach nie było widać luzu w poczynaniach gospodarzy. Nasz zespół był bardzo mocno skoncentrowany, by nie stracić nawet jednej bramki. Ostatecznie się to nie udało, a w meczach futsalu spotkanie na zero z tyłu są rzadkością.

W drugiej połowie przez kilka minut oglądaliśmy 'Krystian Peda Show'. Najpierw Peda dostał podanie od Radosława Janukiewicza, który szybko wznowił grę, ograł obrońcę i trafił do siatki. Kilka chwil później Peda dostał podanie od Jana Skuratowskiego i najpierw lewą, a później skutecznie prawą nogą kopnął w kierunku siatki. Na 5:0 podwyższył Skuratowski, kierując piłki do siatki lewą nogą. Goście, by zatrzymać szczecinian musieli sporo faulować, ale na dłuższą metę nie spowolniło to gospodarzy, którzy wygrali pewnie. Szóstego gola dołożył Ława po podaniu od Gnapa. To trzecie zwycięstwo Futsal Szczecin na własnym parkiecie w czwartym domowym meczu.

Futsal Szczecin - Dragon Bojano 6:1 (2:0)

Bramki dla Futsal Szczecin: Kop-Ostrowski (2), Ława 2 (5, 40), Peda 2 (25, 28), Skuratowski (32).

Futsal Szczecin: Janukiewicz, Sliapets - Gnap, Kowalczyk, Ława, Kubicki, Kop-Ostrowski, Ława, Jurys, Sapon, Peda, Skuratowski, Żebrowski.
�r�d�o: Futsal Szczecin