Wyjazdowa victoria Regi
W bardzo ciepłe sobotnie popołudnie o godz. 16.00 Rega Trzebiatów grała wyjazdowe spotkanie w Dębnie z tamtejszym Dębem. Bardzo dobrze mecz zaczęli gospodarze. W 7 minucie meczu piłkę w pole karne wrzucił Majchrzak, lecz Jarecki główką skierował piłkę w poprzeczkę bramki Łapczyńskiego. Minutę później atakiem odpowiedzieli piłkarze z Trzebiatowa. Piotr Dubiela mocno bita piłka w pole karne gdzie znalazł się Orłowski i uderzył piłkę głową, ale broni bramkarz. W 10 minucie spotkania Rega objęła prowadzenie. Gola z ponad 40 metrów kapitalnym strzałem w górny róg bramki zdobył Przemysław Orłowski. W 12 minucie powinno być już 2:0 dla przyjezdnych. Dobra wrzutka Więcka z prawej strony boiska, ale minimalnie nad poprzeczką uderzył Piotr Miśkiewicz. Kilka minut później Łukasz Skórski szarżował z lewej flanki boiska lecz jego strzał z ostrego konta przeleciał nad bramką. W 21 minucie odpowiedzieli gospodarze. Roman Majchrzak z rzutu wolnego, mocna piłka na Dudka, ale ten drugi kieruję ją głową nad poprzeczką. Ponad 10 minut później Jacek Jarecki oddał silny strzał z około 20 metrów, ale nad bramką Regi. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Regi 0:1.

Zebrani kibice na stadionie z niecierpliwością czekali na drugą połowę i na kolejne bramki. W drugiej odsłonie meczu zawodnicy Regi ruszyli do  ataków zamykając gospodarzy na ich połowie. W 50 minucie Mateusz Śliwa z około 16 metrów strzelał na bramkę Marnysza, ale bramkarz z Dębna nie miał problemów aby złapać futbolówkę. W 55 minucie dobry strzał Łukasza Skórskiego lecz minimalnie obok bramki. 10 minut później było już 2:0 dla Regi. Mateusz Śliwa strzelał z około 20 metrów, piłka odbiła się od jednego z obrońców z Dębna i wleciała do bramki. Piłkarze Dębu przebudzili się dopiero w 78 minucie kiedy Sanecki z rzutu wolnego posłał piłkę na Wachowskiego, ale pewnie broni Łapczyński. W 90 minucie meczu wynik na 3:0 podwyższył Piotr Zaręba, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do siatki biało-zielonych. Minutę potem jeszcze jedną bramkę mógł zdobyć Maciej Więcek, ale posłał piłkę nad bramką. Mecz zakończył sie wynikiem 0:3 dla Regi. Piłkarze z Trzebiatowa utarli nosa wielu krytykom, którzy skreślali Rege już przed meczem. Zespół z Trzebiatowa pokazał że również na wyjazdach potrafi zagrać bardzo efektownie czego efektem jest pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. W następnej kolejce Dąb będzie szukał kolejnych punktów w Kwidzyniu gdzie zagra z tamtejszym Rodłem natomiast Rega podejmie u siebie Darzbór Szczecinek.