Rega podejmie Astrę
Już w najbliższą sobotę 16.08.2008 na stadionie miejskim w Trzebiatowie odbędzie się mecz drugiej kolejki III ligi bałtyckiej pomiędzy miejscową RegąAstrą Ustronie Morskie. Oba zespoły do meczu będą przystępować w zupełnie odmiennych nastrojach. Piłkarze Astry mogą być w pełni zadowoleni, ponieważ na inauguracje ligi w pięknym stylu odprawili Sławę Sławno wygrywając pewnie 3:0.

Futboliści z Ustronia Morskiego już po 10 minutach prowadzili ze Sławą 2:0 po golach Krzysztofa Szkupa i Łukasza Szarfana. Na 3:0 bramkarza Sławy pokonał Andrzej Wojciechowski. Rega natomiast przegrała swój mecz w identycznym stosunku w jakim wygrała Astra. Podopieczni Andrzeja Miązka dostali lekcje gry od zespołu Orkanu Rumia. Trzebiatowianie już od drugiej minuty meczu przegrywali 0:1, później w ostatnich 10 minutach spotkania stracili kolejne dwie bramki i wrócili z Rumii z zerowym dorobkiem bramkowym i punktowym.

Teraz zespól z Trzebiatowa będzie się starał udanie zainaugurować sezon na własnym boisku i udowodnić swoim kibicom, że nie będzie grał w tym sezonie tylko o utrzymanie. Trzeba też przypomnieć ze w zeszłym sezonie inauguracyjny mecz w Trzebiatowie zakończył się porażką, wtedy jeszcze Regi-Meridy aż 0:5. Mamy nadzieje, że teraz kibice będą mieli wiele powodów do zadowolenia a piłkarze obu drużyn stworzą emocjonujące spotkanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc na godzinę 17:00 na stadion w Trzebiatowie.

relacjďż˝ dodaďż˝: czerwin