Pomorzanin Zamęcin zwycięża w turnieju LZS.
22 czerwca 2008 r. w godzinach 10.00 - 18.00 na boiskach w Drawnie i Barnimiu został rozegrany turniej o mistrzostwo drużyn LZS powiatu choszczeńskiego. Organizatorem turnieju była Rada Powiatu LZS w Choszcznie oraz LZS Świt Barnimie. Turniej przebiegał pod patronatem wicewojewody zachodniopomorskiego Andrzeja Chmielewskiego, starosty powiatu Choszczno Romana Lubinieckiego oraz przewodniczącego LZS w Choszcznie Wojciecha Szczepańskiego. Przed turniejem do rozegrania meczów eliminacyjnych zespoły zostały podzielone na dwie grupy:
boisko w Drawnie - Drawa Drawno oldboje, Pomorzanin Zamęcin i Orzeł Bierzwnik; boisko w Barnimiu - Świt Barnimie, Drawa Drawno, Korona Raduń i Gryf Objezierze. Po rozegraniu eliminacji mecze półfinałowe i finałowy rozegrano w Barnimiu. Zwycięzcą turnieju została drużyna Pomorzanina Zamęcin.

Po zakończeniu turnieju klasyfikacja poszczególnych drużyn wyglądała następująco;

1 miejsce - Pomorzanin Zamęcin

2 miejsce - Korona Raduń

3 miejsce - Drawa Drawno oldboje

4 miejsce - Świt Barnimie

Królem strzelców został Tomasz Drzymała ze Świtu Barnimie, najlepszym bramkarzem został uznany Mateusz Lekszycki z Pomorzanina Zamęcin a najlepiej grającym zawodnikiem "fair play" został wybrany Michał Tylka ze Świtu Barnimie.

Po zakończeniu turnieju odbyło się wręczenie nagród zwycięskim drużynom oraz spotkanie władz województwa i powiatu z zawodnikami i działaczami klubowymi przy "tradycyjnej" grochówce. Następny turniej zostanie rozegrany w 2009 r. po zakończeniu rozgrywek ligowych.

relacjďż˝ dodaďż˝: jurgol

Turniej drużyn LZS
data: 22-06-2008
miejsce: boiska w Drawnie i Barnimiu

Turniej piłki nożnej o mistrzostwo powiatu Choszczno drużyn LZS, którego organizatorami są Rada Powiatu LZS w Choszcznie oraz klub Świt Barnimie. Turniej pod patronatem Starosty powiatu Choszczno i Wicewojewody zachodniopomorskiego.