Iskierka demoluje Kluczevię
autor: Pszczółek
W rozegranym dziś meczu kontrolnym, Iskierka Śmierdnica wysoko pokonała Kluczevię Stargrad Szcz.. Końcowy wynik 8:1 (6:0) w pełni oddaje przebieg gry obu zespołów. Bramki dla swoich drużyn zdobyli: Robert Piotrowski (trzy) '12,'16,'22, Marek Wilczyński '14, Piotr Ździarski '33 samob., Radosław Cytowicz '34, Krzysztof Piczak '56 i Piotr Jakubczak '90 - dla Iskierki; natomiast honorowego gola dla Kluczevii zdobył: Paweł Gawroński '73 min.

Już za tydzień, po przerwie zimowej rusza runda rewanżowa klasy okręgowej oraz pozostałych lig. Aby podsumować okres przygotowawczy, na stadionie przy ul. Topolowej w Szczecinie Iskierka Śmierdnica rozegrała ostatni mecz sparingowy z V-ligową Kluczevią Stargard Szczeciński. Dzisiejsze zawody przebiegały pod wyraźne dyktando gospodarzy. Zawodnicy Kluczevii już po pierwszej połowie przegrywali różnicą sześciu goli, tracąc je w łatwy sposób, po szybkich akcjach Iskierki. W drugiej odsłonie, piłkarze gości nie chcąc dopuścić do pogromu kilkakrotnie poważnie zagrozili bramce Iskierki, lecz tylko jedna z akcji przyniosła honorowego gola. Rezerwowi piłkarze Iskierki, którzy dostali szansę pokazania się trenerowi w drugiej połowie, nie byli gorsi od swoich poprzedników "dorzucając" jeszcze dwa celne trafienia.

Cieszy wysoka wygrana, a przede wszystkim bardzo dobra gra piłkarzy lidera "okręgówki". Oby zaprocentowało to w meczach ligowych.

Składy obu drużyn:

Iskierka: Konopka - Palacz, Góra, K.Jakubczak, Stefanik, Cytowicz, Wilczyński, Garzyński, Tokarz, P.Jakubczak, Piotrowski oraz po przerwie P.Koziński, Szefer, Piczak, Łuksza, Borysewicz, T.Koziński, Ostolski i Baran.

Kluczevia: Chwieduk - Zdziarski, Kuryś, G.Magnuski, Gładun, M.Magnuski, Nowicki, Narkun, Śniadek, Bulik, Zalas oraz po przerwie Łozowski, Kiełtyka, Gawroński, Olejnik, Surma, Wojcieszek.