Remis w Lublinie
autor: https://motorlublin.euBardzo blisko wygranej byli piłkarze Błękitnych Stargard w meczu 3. kolejki rozgrywek II ligi. W wyjazdowym pojedynku z beniaminkiem, Motorem Lublin prowadzili do przerwy 2:0 po bramkach Dawida Polkowskiego i Oskara Ryka. W doliczonym czasie gry stracili jednak prowadzenie, a mecz zakończył się wynikiem, 2:2.

Dzisiejsze spotkanie z beniaminkiem II ligi, Motorem Lublin piłkarze Błękitnych Stargard rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już po kwadransie gry z jedenastu metrów celnie przymierzył Dawid Polkowski, a pięć minut przed zmianą stron na 2:0 podwyższył autor zwycięskiej bramki w meczu z Wigrami, Oskar Ryk. Druga połowa należała jednak do gospodarzy, którzy przejęli inicjatywę w spotkaniu rozgrywanym na pięknym stadionie Arena Lublin. Przed upływem godziny bramkę kontaktową uzyskał zatem Tomasz Swędrowski.
W 71 minucie powinno być po dwa. Dominik Kunca stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale Mariusz Rzepecki zdołał odbić strzał Słowaka.Błękitni w 84 minucie powinni strzelić trzecią bramkę,jednak w sytuacji sam na sam Marcin Rajch został dogoniony i przyblokowany.W ostatniej akcji meczu Motor wywalczył rzut wolny.Tomasz Swędrowski płaskim uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Mariusza Rzepeckiego i doprowadził do wyrównania. Nasi piłkarze wracają więc do Stargardu z jednym punktem.

Za tydzień kolejnym przeciwnikiem Błękitnych będzie Bytovia Bytów. Mecz 4. kolejki II ligi odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 w Stargardzie. Zapraszamy!

2:2:90'+3 - Tomasz Swędrowski
Motor: 15. Sebastian Madejski - 19. Marcin Michota, 14. Maksymilian Cichocki, 51. Rafał Grodzicki, 5. Michał Bogacz (46, 16. Leszek Jagodziński) - 17. Filip Wójcik (46, 92. Paweł Moskwik), 6. Tomasz Swędrowski, 7. Sławomir Duda (58, 10. Rafał Król), 21. Kamil Kumoch (74, 26. Michał Król), 77. Piotr Ceglarz (59, 25. Dominik Kunca) - 99. Daniel Świderski.
Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 24. Krystian Kujawa, 14. Bartosz Sitkowski - 18. Błażej Starzycki (85, 6. Paweł Bednarski), 10. Dawid Polkowski (76, 4. Błażej Klimek), 8. Hubert Krawczun, 7. Michał Cywiński, 11. Oskar Ryk (69, 21. Marcin Rajch) - 23. Mateusz Bochnak (85, 20. Tomasz Kaczmarek).

Żółte : Kujawa, Ryk (Błękitni), Grodzicki, Ceglarz, Cichocki (Motor) sędzia: Robert Marciniak Łukasz Sikora Piotr Podbielski

Dane pomogli uzupełnić: bialoniebiescy, emil123 - dziękujemy