AZS w finale Pucharu Polski!
Szczypiornistki Politechniki Koszalin pokonały Łączpol Gdynia 32:26 (16:10), tym samym przypieczętowały historyczny awans do finału Pucharu Polski.
Podopieczne Waldemara Szafulskiego okazały się zdecydowanie silniejsze od gdynianek wygrywając w dwumeczu różnicą trzynastu bramek! Rywalem koszalinianek w wielkim finale, który rozegrany zostanie w Elblągu (17. maja) będzie zespół ubiegłorocznych triumfatorek, a zarazem aktualne mistrzynie kraju – SPR Safo Lublin.

Początek spotkania należał do podopiecznych Grzegorza Gościńskiego. Po trzech minutach prowadziły już 3:0 i wydawało się, że skutecznie mogą powalczyć z koszaliniankami o awans do finału PP. Sześć minut później na tablicy świetlnej widniał już jednak wynik 5:5. Od tego momentu stroną dominującą był AZS, który już do końca spotkania kontrolował wydarzenia na parkiecie.