Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie 0:4
W 3 kolejce koszalińskiej okręgówki (15.08.2020 r.) zespół KP Drawsko grał na wyjeździe z zespołem Drawy Drawno. Niesprzyjające warunki w postaci wysuszonego, twardego boiska oraz wysokiej temperatury nie przeszkodziły w sięgnięciu po pewne zwycięstwo. Od pierwszej minuty to drawszczanie dominowali i w 24 minucie po golu Igora Banego było 1-0.
W drugiej połowie po świetnej akcji Michał Kujawka strzela na 2-0, a  następnie Adam Gołyński pięknym strzałem z daleka podwyższa na 3-0. W końcówce kapitan Robert Piłat ustala wynik meczu na 4-0 strzelając z rzutu karnego.

Drawa Drawno 0-4 KP Drawsko

0:1 - 24' - Bany Igor
0:2 - 53' - Kujawka Michał
0:3 - 65' - Gołyński Adam
0:4 Piłat Robert 90(K)'