Porażka KP Drawsko
W środę, 26 lutego 2020 r. na Euroboisku w Drawsku zespół KP Drawsko podejmował Vinetę Wolin

Zespół prowadzony przez Przemysława Tomkowa zajmuje ósme miejsce w 4 lidze. Gra była prowadzona w bardzo szybkim tempie. Goście przeważali w każdym aspekcie gry. Zaczęło się pechowo od nieporozumienia Roberta Piłata z obroną i bramkę straciliśmy już w 1szej minucie. Kolejne ataki i dominacja w środku pola szybko przyniosły następne gole. W pierwszej połowie byliśmy w stanie zagrozić bramce przeciwnika jedynie dwukrotnie. Do przerwy przegrywamy aż 0-7.
Na drugą połowę wychodzą m.in. Żuk, Terlecki, Sochanek i Rdzanek , którzy odmieniają obraz gry. Zaczynamy częściej utrzymywać się przy piłce i konstruować ataki bokami boiska. Po ładnej akcji Macieja Rdzanka gola strzela Tomasz Walkiewicz i mecz towarzyski kończy się wynikiem 1-7. Warto dodać, że w 53’ rzut karny wybronił Piotr Leśniak.