Remis w sparingu KP Drawsko
W kolejnym meczu sparingowym zespół prowadzony przez duet trenerski: Rafała Żuka i Tomasza Wyrzykowskiego remisuje z Piastem Chociwel.

Od początku gospodarze dyktowali warunki gry. W 6 minucie Tomasz Walkiewicz strzela gola a w 16 minucie jest już 2-0. Świetna wymiana podań kończy się bardzo mocnym i soczystym uderzeniem. Bramkarz nie miał w tej sytuacji najmniejszych szans.
Chwilę później przechodząc do pressingu Walkiewicz odbiera piłkę obrońcy, wychodzi sam na sam i strzelą na 3-0. Niestety popełniamy błędy w defensywie i mamy problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce. Zawodnik gości strzela hat tricka i mecz kończy się remisem. Następny sparing KP rozegra ze Spójnią Świdwin w sobotę o godzinie 16.30 na Euroboisku.

KP 3:3 PIAST
1:0 Walkiewicz Tomasz 6'
2:0 Sz.Wyrzykowski 16'
3:0 Walkiewicz Tomasz 18'
3:1 D.Żaba 26'
3:2 D.Żaba 29'
3:3 D.Żaba 39'