Wygrana Iskry z Piastem
autor: SkibekIskra Golczewo pokonała na swoim boisku Piasta Chociwel 2:0. Oba trafienia gospodarze zdobyli w pierwszej połowie.

Golczewianie do tego spotkania przystąpili bez kilku podstawowych zawodników. Na szczęście miejscowi mają Jaroslawa Olenyuka, który w 7. minucie pewnym strzałem w długi róg pokonał Marka Ufnala.
Iskra prowadzenie podwyższyła tuż przed gwizdkiem na przerwę. Piłkę do siatki skierował kapitan zespołu prowadzonego przez Łukasza Cebulskiego, Kamil Kowalski.

W drugiej połowie miejscowi starali się zdobyć kolejne gole, ale brakowało im szczęścia przy wykończeniu akcji. Kilka razy przyjezdni uderzali na bramkę Wojciecha Zimeckiego, ale górą był golkiper Iskry. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem golczewian 2:0.

1:0 - 7' - Olenyuk Jaroslaw
2:0 - 45' - Kowalski Kamil