Błękitni z kompletem punktów
Drugi mecz w tym sezonie wygrali Błękitni Stargard. Wczoraj przed własną publicznością pokonali Elanę Toruń 1:0 (1:0). Stargardzianie wykorzystali swoją przewagę w pierwszej części spotkania. Po kwadransie gry ładny strzał oddał Paweł Łysiak, ale piłkę na rzut rożny wybił Jakub Knut. Kluczowa dla losów spotkania była 37. minuta. Wówczas precyzyjnym uderzeniem popisał się Krystian Sanocki i gospodarze objęli prowadzenie. Tuż przed przerwą podwyższyć mógł Patryk Paczuk.
Ten sam zawodnik przypomniał o sobie także na początku drugiej połowy. Niestety, choć oddał silny strzał to futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę. Goście obudzili się po godzinie gry. Po dobrym dośrodkowaniu niecelnie główkował Przemysław Mycan. W światło bramki nie potrafił uderzyć także Bartosz Machaj. W końcówce meczu mocne uderzenie z dystansu Bartosza Bonieckiego pewnie obronił Mariusz Rzepecki i komplet punktów został w Stargardzie.

Błękitni - Elana 1:0 (1:0)
Krystian Sanocki 37'

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 4. Wojciech Błyszko, 27. Jakub Ostrowski, 5. Oskar Nowak - 11. Krystian Sanocki (74' 23. Mateusz Bochnak), 7. Michał Cywiński, 10. Filip Karmański, 19. Paweł Łysiak, 18. Wojciech Fadecki - 24. Patryk Paczuk (90' 6. Paweł Bednarski)

Elana: 1. Jakub Knut - 23. Jan Andrzejewski, 21. Michał Bierzało, 2. Wojciech Onsorge, 5. Jakub Świeciński (73' 27. Damian Lenkiewicz) - 9. Bartosz Machaj, 19. Mariusz Kryszak, 4. Adam Dobosz (66, 68. Kacper Jóźwicki), 14. Mateusz Stryjewski (46' 10. Krzysztof Kołodziej), 17. Dominik Kościelniak - 7. Przemysław Mycan (82' 18. Bartosz Boniecki)

1:0 - 37' - Krystian Sanocki

Elana: 1. Jakub Knut - 23. Jan Andrzejewski, 21. Michał Bierzało, 2. Wojciech Onsorge, 5. Jakub Świeciński (73' 27. Damian Lenkiewicz) - 9. Bartosz Machaj, 19. Mariusz Kryszak, 4. Adam Dobosz (66' 68. Kacper Jóźwicki), 14. Mateusz Stryjewski (46' 10. Krzysztof Kołodziej), 17. Dominik Kościelniak - 7. Przemysław Mycan (82' 18. Bartosz Boniecki)

żółte kartki: Nowak, Cywiński, Ostrowski (Błękitni) - Kołodziej, Andrzejewski, Jóźwicki (Elana) sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław)

Dane pomógł uzupełnić: royal447 - dziękujemy