Błękitni przegrali w Legnicy
autor: Miedź Legnica Twitter Miedź Legnica sprawdziła formę Błękitnych Stargard. Podopieczni Adama Topolskiego przegrali na boisku spadkowicza z Ekstraklasy 2:1 (2:0). Legniczanie prowadzili do przerwy 2:0. Wynik meczu w 32. minucie otworzył Henrik Ojamaa, który wykorzystał rzut karny. Siedem minut później na 2:0 podwyższył Adrian Purzycki. Gol kontaktowego zdobył dla stargardzian Hubert Krawczun. Legniczanin, który miniony sezon spędził w MKS-ie Kluczbork pokonał Jana Szpaderskiego77. minucie.
Miedź Legnica - Błękitni Stargard 2:1 (2:0)
Henrik Ojamaa 32'k, Adrian Purzycki 39' - Hubert Krawczun 77'

BŁĘKITNI (I połowa): Sasiak - Szrek, Ostrowski, Błyszko, Rogala - Sanocki, zawodnik testowany, Karmański, Cywiński, Włóka - Kurbiel

BŁĘKITNI (II połowa): Skuza - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Krawczun, Sitkowski - Karmański (Cywiński), Jabłoński, zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/Błękitni Stargard

Sparingi ()
Miedź Legnica Błękitni Stargard
2 1
29-06-2019 15:00
Legnica dodaj video
Miedź Legnica: (I połowa) Mateusz Hewelt - Marcin Warcholak, Nemanja Mijušković (31 Grzegorz Bartczak), Božo Musa, zawodnik testowany, Adrian Purzycki, Krzysztof Danielewicz, Maciej Śliwa, Henrik Ojamaa, Marquitos, Valērijs Šabala. (II połowa) Jan Szpaderski - Marcin Warcholak (62 Michał Pojasek), Grzegorz Bartczak, Božo Musa (58 Nemanja Mijušković), zawodnik testowany, Adrian Purzycki (62 Jan Ostrowski), Aboubacar Condé, Maciej Koziara, Mateusz Zatwarnicki, Fabian Piasecki, Hubert Antkowiak.

Błękitni Stargard: (I połowa) Dominik Sasiak - Jakub Szrek, Jakub Ostrowski, Wojciech Błyszko, Grzegorz Rogala - Krystian Sanocki, zawodnik testowany, Filip Karmański, Michał Cywiński, Patryk Włóka - Piotr Kurbiel. (II połowa) Konrad Skuza - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Hubert Krawczun, Bartosz Sitkowski - Filip Karmański (Michał Cywiński), Karol Jabłoński, zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany.

Dane pomogli uzupełnić: Bengoro, royal447 - dziękujemy