Kolejna porażka Zero-Czwórki
autor: AszefW 24. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin przegrała w meczu wyjazdowym ze Słonecznym Stokiem Białystok 4:6. Cztery bramki dla 'Zero-Czwórki' w tym spotkaniu zdobył Konrad Prawucki.

Nie mają szczęścia do początków spotkań Portowcy, ponieważ znowu jako pierwsi stracili bramkę, a co gorsza, po kilku minutach kolejną. Podopieczni Olega Zozuli nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali i na przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku 0:2.
W drugiej części meczu ofensywa 'Zero-Czwórki' wyraźnie się rozruszała, a wszystko za sprawą Konrada Prawuckiego, który do 25. minuty zanotował dwa trafienia i spowodował, że spotkanie rozpoczęło się praktycznie od nowa. Nie zamierzali się jednak poddać piłkarze Słonecznego Stoku, którzy szybko odpowiedzieli kolejnymi dwoma bramkami i znowu Pogoń była w trudnej sytuacji. Kolejny raz trafił jednak Prawucki i przy wyniku 3:4 Oleg Zozulia zdecydował się wycofać bramkarza. Następne dwie bramki zdobyli jednak gospodarze, a szczecinian stać było jeszcze tylko na kolejne trafienie Konrada Prawuckiego, które ustaliło wynik meczu na 6:4 dla Słoneczego Stoku. Portowcy z Białegostoku wracają bez punktów i bez wątpienia w niewesołych nastrojach.

1:0 Marcin Firańczyk 5:27
2:0 Michał Osypiuk 12:56
2:1 Konrad Prawucki 24:46
2:2 Konrad Prawucki 25:06
3:2 Vitalii Lisnychenko 26:41
4:2 Mateusz Lisowski 27:19
4:3 Konrad Prawucki 29:18
5:3 Marcin Firańczyk 34:03