Porażka Energii po słabym meczu
W ramach V rzutu Pucharu Polski wczoraj na boisku przy ulicy Witkiewicza zmierzyły się rezerwy Pogoni Szczecin z Energetykiem Gryfino. Mecz nie był widowiskiem sportowym. Mimo różnic kilku lig rozgrywkowych między grającymi drużynami na boisku nie było widać dysonansu. Spotkanie było wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafiła przez większą część meczu przeprowadzić składnej akcji. Chwilę przed zakończeniem pierwszej części meczu prowadzenie dla gospodarzy zdobywa Barandowski. Od początku drugiej połowy Energetyk usiłował odrobić straty. W 52 minucie spotkania gościom udało się pokonać bramkarza Pogoni Judkowiaka. Po wyrównaniu gra znów stała się nieciekawa i bezbarwna. 90 minut nie przyniosło roztrzygnienia, rozegrano dogrywkę. Gdy i p[o niej wynik remisowy utrzymał się zgodnie z regulaminem rozgrywek czekała nas seria rzutów karnych. W jej rezultacie Pogoń II pokonała Energetyka Gryfino 5:3.

Pogoń II Szczecin: Judkowiak, Barandowski, Rawa, Misiura, ZAwadzki, Armonajtis, Dymek, Paliwoda, Targoński, Filiks, Nocko(120' Rejman)

Energetyk Gryfino: Horodycki, Lewandowski, Łazarz, Pietraszewski, Musztaler, Gołownia, Marzantowicz, Turfoń, Szandruk, Aiteka, Usowicz

własne

relacjďż˝ dodaďż˝: maggi

PP: Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 1:1 k. 5:3
data: 08-03-2008 12:00
miejsce: ul. Twardowskiego, Szczecin

Mecz V rzutu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 1:1 karne 5:3