Dinamo lepsze od Portowców
autor: Pogoń Szczecin/Wiola Ufland W drugim dzisiejszym sparingu Pogoń Szczecin przegrała z Dinamem Moskwa 3:1. Szczecinianie prowadzili do przerwy 1:0, ale w drugiej części gry lepsi byli Rosjanie. Portowcy wyszli na prowadzenie po tym jak dośrodkowanie Davida Steca na gola zamienił Spas Delev. Bułgar zdobył gola strzałem głową. Zespół ze stolicy Rosji wyrównał w 55. minucie. Miguel Cardoso dośrodkował piłkę w pole karnego Pogoni, a akcję wykończył Evgeni Markov. Siedem minut później Dinamo wyszło na prowadzenie.
Miguel Cardoso znów sprawił problemy Portowcom, a do bramki trafił Stanislav Latsevich. W 84. minucie Dinamo prowadziło 3:1. Rzut karny na bramkę zamienił Evgeni Markov.

Pogoń Szczecin - Dinamo Moskwa 1:3 (1:0)
Spas Delev 33' - Evgeni Markov 55', 84'k Stanislav Latsevich 62'

Pogoń: Łukasz Załuska (75' Jędrzej Grobelny) - David Stec, Sebastian Walukiewicz (62' Ronaldo Rudović), Mariusz Malec (75' Hubert Sadowski), Hubert Matynia - Spas Delev, Tomas Podstawski (81' Kacper Kozłowski), Zvonimir Kozulj, Radosław Majewski, Michał Żyro (46' Kacpr Smoliński) - Adam Buksa

Dinamo (I połowa): Anton Shunin - Sebastian Holmen, Artur Yusupov, Kirill Panchenko, Anton Terekhov, Vladimir Moskvichev, Vyacheslav Grulev, Anton Sosnin, Roman Evgenyev, Evgeny Lutsenko, Daniil Lipoyov

Dinamo (II połowa): Igor Leshuk - Grigory Morozov, Tony Shunic, Alexey Kozlov, Abdul-Aziz Tetteh, Joaozinho, Fedor Cernych, Miguel Cardoso, Evgeny Markoc, Igor Shkolik, Stanislav Latsevich

1:3 Markov 83' (k)
POGOŃ: Łukasz Załuska (75' Jędrzej Grobelny) - David Stec, Sebastian Walukiewicz (62' Ronaldo Rudović), Mariusz Malec (75' Hubert Sadowski), Hubert Matynia - Spas Delev, Tomas Podstawski (81' Kacper Kozłowski), Zvonimir Kozulj, Radosław Majewski, Michał Żyro (46' Kacpr Smoliński) - Adam Buksa
DINAMO: (I połowa): Anton Shunin - Sebastian Holmen, Artur Yusupov, Kirill Panchenko, Anton Terekhov, Vladimir Moskvichev, Vyacheslav Grulev, Anton Sosnin, Roman Evgenyev, Evgeny Lutsenko, Daniil Lipoyov

(II połowa) Morozov, Tony Shunic, Alexey Kozlov, Abdul-Aziz Tetteh, Joaozinho, Fedor Cernych, Miguel Cardoso, Evgeny Markoc, Igor Shkolik, Stanislav Latsevich.

Dane pomogli uzupełnić: Bengoro, mati116 - dziękujemy