Drugi sparing Błękitnych
W drugim tegorocznym sparingu Błękitni Stargard zwyciężyli na własnym stadionie Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

Jedyną bramkę w meczu już w 4 minucie zdobył Adrian Kwiatkowski. W Błękitnych testowany był pomocnik urodzony w 1997 roku Jakub Szrek, były zawodnik grup młodzieżowych Legii Warszawa, który ma na swoim koncie 28 występów na boiskach pierwszoligowych w barwach Pogoni Siedlce.
Dzisiejszy mecz, a w szczególności pierwsza połowa była dobra w wykonaniu Błękitnych. Już w 4 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Adrian Kwiatkowski. W kolejnych minutach tej części meczu Błękitni przeważali. Stworzyli kilka znakomitych zespołowych akcji, które mogły zakończyć się zdobyciem kolejnych bramek. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych 1:0. Z powodu kontuzji i problemów zdrowotnych nie zagrali dziś Michał Cywiński, Mateusz Kwiatkowski, Mariusz Rzepecki, Wojciech Błyszko, Mateusz Ogrodowski oraz Szymon Zalewski.

Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1:0

bramka: Adrian Kwiatkowski 4'

I połowa: Brzozowski, Szrek, Ostrowski, Baranowski, Rogala, Karmański, Starzycki, Gawron, Kwiatkowski A., Brzeziański, Kurbiel.

II połowa: Skwirut, Łaniec, Ostrowski, Konopski, Zdunek, Starzycki, Shimmura, Włóka, Karaman, Napora, Sitkowski.
�r�d�o: blekitni.stargard.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Tauri