Błekitni lepsi w sparingu
Swój drugi mecz kontrolny rozegrali piłkarze Chemika Police, tym razem podopieczni trenerów Borger-Rembisz zmierzyli się na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard.
W pierwszej części spotkania padła tylko jedna bramka a zdobyli ją gospodarze a konkretnie Adrian Kwiatkowski. Chemicy też mieli swoje okazje i mogli objąć prowadzenie. Niestety nasza drużyna nie wykorzystała dwóch jedenastek. Najpierw Szymon Kapelusz, nie trafił w bramkę a drugą jedenastkę wybronił golkiper Błękitnych po strzale Nikity Vovchenko. Po przerwie gospodarze podwyższyli na 2:0 po strzale Przemysława Brzeziańskiego.
W 71 minucie bramkę kontaktową na dla naszej drużyny zdobył Szymon Kapelusz. Do końca meczu mimo okazji z obu stron wynik się nie zmienił i żółtozieloni w drugim sparingu przegrali z Błękitnymi 2:1. Następny mecz kontrolny Chemik rozegra w środę 6 lutego. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Iskierka Szczecin. W meczu z Błękitnymi testowany był wychowanek Chemika a obecnie bramkarz Pogoni Szczecin Dominik Sasiak.

Błękitni Stargard - Chemik Police 2:1 (1:0)