KPR Gryfino pokonuje Bydgoszcz
autor: KPR GRYFINOKPR Gryfino wraca z Bydgoszczy z trzema punktami. Mecz od samego początku był wyrównany, z mała przewagą gospodarzy. Zawiniły u nas niepotrzebne dwu-minutowe kary i kilka 100% sytuacji, które niestety nie znalazły swojego miejsca w bramce. Na nasze szczęście do przerwy prowadziliśmy 12-13.

Druga połowa to już popis naszej drużyny, graliśmy perfekcyjnie, w bramce kilka ważnych interwencji naszego bramkarza Grzegorz Słomczyński. Do tego, jak zwykle nasz super snajper Lucjan Galus 'Maszyna' - zanotował bardzo dobre zawody. Cieszy też fakt, że do pozytywnej formy wraca nasz bardzo silny kołowy Mateusz Kminikowski, który dał popis i rzucił aż 5 bramek!
Na duże brawa zasługują również Bartosz Telenga i Kamil Prokopczyk. Cieszy, naprawdę cieszy nas forma naszych zawodników. Wygrać u siebie, mając wspaniałą Gryfińską publiczność, to jedno, ale przywieść ciężko zdobyte 3 punkty wyjazdowe z trudnego terenu przeciwnika, to sztuka, która nam się dzisiaj udała - Powiedział nasz Trener Arkadiusz Augustyniak.

Za tydzień wielka wojna, mecz o 'podwyższonym ciśnieniu' z bardzo mocną drużyną -Szczypiorniak Gniezno, który plasuje się na 5 miejscu w lidze i gra bardzo dobry handball. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy - sobota 24.11.2018 godzina 18:00. MUSICIE BYĆ Z NAMI !!!