Lider pokazał moc
autor: loola1991Gwardia nie zdołała przeciwstawić się liderowi I ligi. SMS pokonał koszalinian zdecydowanie 35:22.
Szczypiorniści Gwardii dobrze weszli w spotkanie. Po upływie 3 minut koszalinianie prowadzili 2:0, dzięki trafieniom Patryka Kicińskiego i Mykola Maliarevych. Niestety w kolejych fragmentach rywalizacji inicjatywę przejęli gracze z Gdańska. W 11 minucie gry SMS prowadził już 5:3.

W kolejnych minutach gospodarze powiększali przewagę. Dziesięć minut przed przerwą SMS miał cztery bramki przewagi.

Końcówka pierwszej połowy to jeszcze skuteczniejsza gra gospodarzy. Do przerwy zespół Piotra Stasiuka tracił do rywala dziesięć bramek - 9:19.

Druga połowa nie wiele zmieniła. Gracze z Trójmiasta kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Gwardia poprawiła nieco grę, ale nie potrafiła zmniejszyć rozmiarów porażki. Ostateczne SMS Gdańsk wygrał 35:22.

SMS po pięciu kolejkach z kompletem punktów otwiera ligową tabelę. Gwardia zajmuje szóstą lokatę.

W szóstej kolejce koszalińska Gwardia 3 listopada zmierzy się z CKS Jurand Ciechanów.

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15