Porażka w Wągrowcu
autor: Krzysztof Cichomski C80Szczypiorniści Gwardii Koszalin od wyjazdowej porażki 23:25 z Nielbą Wągrowiec rozpoczęli sezon pierwszej ligi.

Gospodarze w poprzednim sezonie byli najlepszą drużyną pierwszej ligi, ale ze względów poza boiskowych nie awansowali do Superligi. Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to ciężki mecz dla zespołu Piotra Stasiuka. Do przerwy Nielba posiadała przewagę czterech trafień - 15:11. Po zmianie stron koszalinianie zdołali odrobić część strat. Ostatecznie zespół z Wągrowca wygrał 25:23.
W drużynie Nielby najskuteczniejsi byli Gąsiorek i Gregor, którzy rzucili po 7 trafień. Po stronie Gwardii Koszalin najskuteczniejszy Maliarevych rzucił 9 bramek. Dodajmy, że 7 bramek zdobył dla koszalinian Jakutowicz.

Kolejne spotkanie Gwardia zagra 29 września o godzinie 19:00 we własnej hali zmierzy się z SPR GKS Żukowo.

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15