Kolejna porażka Victorii SP2 Sianów
autor: materiały prasoweKolejnej porażki doznały piłkarki Victorii SP 2 Sianów grając na wyjeździe na II ligowym froncie z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski przegrywając 4:0. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla sianowianek bo już w 2 minucie mogły prowadzić 1:0, ale wychodząca sam na sam z bramkarką Ostrovii Malwina Grzelak nie wykorzystała dogodnej sytuacji. W 6 minucie piłkarki Ostrovii 1909 mogły strzelić bramkę, ale świetnie broni bramkarka Victorii SP2 Oktawia Kaszewska. Jeszcze w tej połowie piłkarki Ostrovii 1909 miały 3 bardzo dobre okazje do zmiany wyniku, ale wykorzystały tylko jedną w 17 minucie po strzale Aleksandry Krawiec. Na przeszkodzie do ich zdobycia była bardzo dobrze dysponowana bramkarka sianowska Oktawia Kaszewska. Drugą bramkę ostrowianki uzyskały w 54. minucie po ewidentnym błędzie jednej z obrończyń Victorii SP2 a uzyskała ją Małgorzata Knuła.
Po stracie drugiej bramki sianowianki rozluźniły szyki obronne i próbowały zaatakować. Niestety przesunięcie jednej z obrończyń do pomocy spowodowało osłabienie linii obrony i zespół z Ostrowa miał ułatwione zadanie. Coraz częściej piłkarki Ostrovii dochodziły do doskonałych sytuacji strzeleckich, ale nie grzeszyły skutecznością, albo sianowiankom pomagała poprzeczka i dobra postawa Oktawii Kaszewskiej. Kiedy wydawało się , że mecz zakończy się wynikiem 2:0 dla Ostrovii padły następne bramki.

W 87. minucie na 3: 0 podwyższyła Natalia Braun a w 89 minucie pięknym strzałem z 28 metrów ustaliła wynik spotkania na 4:0 Patrycja Czerniejewska. Piłkarki Ostrovii w pełni zasłużyły na wygraną, szczególnie postawą w drugiej połowie, ale nie grzeszyły skutecznością albo na przeszkodzie stawała im bardzo dobrze dysponowana bramkarka Victorii SP 2 Oktawia Kaszewska. Sianowski zespół pojechał na mecz w bardzo osłabionym składzie i piłkarkom zabrakło w drugiej połowie kondycji, co spowodowało utratę 2 bramek w ciągu ostatnich 3 minut spotkania. Następne spotkanie sianowianki rozegrają u siebie w Sianowie w sobotę 6 października 2018 r. o godz.14.00 z MKS Olimpia II Szczecin

W sianowskiej ekipie wystąpiły: Oktawia Kaszewska, Wiktoria Ostróżka, Wiktoria Studzińska, Dagmara Petrus, Wiktoria Robakowska, Oliwia Żywanowska, Paulina Szewczyk, Marta Fil, Nikola Pielich, Wiktoria Heib, Malwina Grzelak.
ďż˝rďż˝dďż˝o: materiały prasowe

relacjďż˝ dodaďż˝: Kawaler

II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska (2018/2019)