ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
 

B klasa Szczecin gr. 3 (2018/2019)
Grot Gardno Odrzanka Radziszewo
1 1
26-08-2018 16:00
0:1 - 42' - Rafał Kiełbaśnik
1:1 - 53' - Grzegorz Chmielowski
dodaj video
pokaż wszystkie zdjęcia
Grot: 1. Artur Szkudlarek - 3. Rafał Delczyk, 10. Michał Borsuk, 7. Paweł Janiak, 16. Michał Stochmal - 13. Radosław Młynarczak (75' 2. Mariusz Husak), 11. Grzegorz Chmielowski - 5. Michał Gełemej (46' 4. Szymon Taniukiewicz), 8. Jacek Borsuk (do 37'), 20. Mateusz Drabik - 17. Konrad Pietrasik (82' 9. Kacper Wąsiel).
Pozostali w rezerwie: 12. Łucjan Świątek, 69. Cezary Sroka, 19. Konrad Ambruzd, 15. Kacper Wydrzyński. Trener: Marcin Lis.

Odrzanka: 1. Piotr Wołk - 15. Norbert Stolarz, 21. Radosław Gierasimczyk (72' 95. Marcin Cholewa), 18. Rafał Kiełbaśnik (60' 17. Paweł Burjanowski), 7. Patryk Kocoń (60' 22. Patryk Grudniewski), 14. Adrian Piwowarski, 11. Marcel Reguła, 20. Patryk Serafin, 77. Damian Szczupak, 8. Adam Urysiak (60' 69. Marek Wilczyński), 9. Mateusz Wicher.
Pozostali w rezerwie: 10. Patryk Gadomski, 6. Łukasz Kasprzycki. Trener: Marek Wiśniewski.

żółte kartki: J.Borsuk '23,'37, P.Janiak '58, G.Chmielowski '73 (Grot) - P.Kocoń '60, R.Gierasimczyk '63 (Odrzanka).
czerwona kartka: J. Borsuk '37 (Grot).

sędzia: Grzegorz Prostak - Sławomir Pawlik, Grzegorz Smolnik
uzupełnij dane + fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleć to wydarzenie sportowe innym
możesz być pierwszy

video
fotorelacje
poka wszystkie zdjcia (33)
durazikx36 (33)
relacje
• nie ma jeszcze relacji

dodaj swoj relacj
 
top komentarze
newsy:
5 » Oświadczenie Prezesa S »
3 » Krzysztof Kubacki pożeg »
2 » Smirnov odchodzi z Pogo »
1 » Unia Dolice poszukuje s »
1 » Sparingi Iskry Golczewo
1 » Strzelcy Klasy A Grupy  »
1 » Polakowski: Co będzie d »
1 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Podstawski na testach w »
1 » Dołącz do Vielgovi Szcz »
mecze:
17 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
5 » XVIII Memoriał im. Stef »
3 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
1 » Stal Stalowa Wola-Błęki »
1 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
1 » SMS II Gdańsk-KPR Gryfi »
1 » AZS Koszalin-Legia Wars »
1 » Korona Człopa-Jedność-I »
1 » Sokół Łańcut-Energa Kot »
1 » Iskra Banie-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 512
statystyki portalu
• drużyn: 2751
• imprez: 112152
• newsów: 70649
• użytkowników: 68109
• komentarzy: 1063291
• zdjęć: 760066
• relacji: 37379
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies