Remis Olimpii
Piłkarki Olimpii Szczecin zremisowały na własnym boisku z AZS UJ Kraków 1:1. Podopieczne Natalii Niewolnej objęły prowadzenie już w siódmej minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Roksana Ratajczyk, która z dystansu po ziemi wpakowała piłkę przy słupku obok interweniującej bramkarki rywalek. W dwunastej minucie rywalki mogły wyrównać. Futbolówka po rzucie wolnym egzekwowanym na granicy pola karnego najpierw odbiła się od muru a następnie zatrzymała ją Beata Niesterowicz.
W 22. minucie Ratajczyk ponownie mogła podwyższyć rezultat, jednak piłka minęła słupek bramki. W 40. minucie krakowianki posyłają piłkę wysoko ponad bramką, egzekwując rzut wolny.

Po zmianie stron dogodną sytuację miała Kornelia Grosicka, w odpowiedzi rywalki strzelają obok bramki. W 64. minucie piłka po rzucie rożnym ponownie przelatuje nad poprzeczką bramki Olimpii. Wyrównujące trafienie pada w 73. minucie. Na strzał z dystansu decyduje się Bolko i okazuje się, że był to dobry pomysł. Futbolówka trafia do bramki.

Mecz kończy się remisem 1:1. Olimpia po tej kolejce zajmuje siódme miejsce, mając taki sam dorobek punktowy co szósty Mitech Żywiec, kolejny rywal szczecinianek. Do końca rundy zasadniczej zostały dwie kolejki.

Olimpia: Niesterowicz - Michalczyk, Szymaczek (65' Niewolna), Szwed, Bohm (55' Fil), Kovtun, Janik, Grosicka, Bińkowska (80' WItczak), Hryb (46' Sudyk), Ratajczyk

AZS UJ: Klabis - Woźniak (80' Dul), Wilk, Konopka, Bartosiewicz, Kubaszek, Nieciąg (60' Sitarz), Zapała, Bolko, Wójcik (85' Ładocha), Maziarz (90' Bryzek)
�r�d�o: wlasne