Szymon Górski show!
autor: dwpInauguracja rundy wiosennej na piątkę. Iskierka pewnie pokonała wczoraj bezradny momentami KP Przecław. Bohaterem meczu został Szymon Górski, który zaliczył hattricka.

Iskierka już od początku meczu rzuciła się do ataków na bramkę gości. Na pierwsza bramkę kibice zgromadzeni na obiekcie na ul. Pomarańczowej czekali do 10 minuty. Po składnej zespołowej akcji Daniel Guzicki prostopadłym podaniem uruchomił Górskiego, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał wypożyczonego z Iskierki do KP Przecław Patryk Piturę. Mimo szybko strzelonego gola nasza drużyna nie zwalniała tempa. Okazję sam na sam miał dwa razy Szymon Górski. )
Jednak raz nie trafił w piłkę, a chwilę później świetnie interweniował Pitura. Jednak co się odwlecze to nie uciesze. W 38 minucie ponownie po dwójkowej akcji Guzicki - Górski, ten ostatni strzałem lewą nogą przy słupku znowu pokonał bramkarza Przecławia. W tej części meczu KP nie miało żadnej okazji do zdobycia bramki. Skupili się na obrażaniu przeciwników oraz sędziego.

Druga połowa to zdecydowanie słabsza gra Iskierki. Proste niewymuszone straty, błędy w kryciu. Doprowadziło to do straty gola. W 60 minucie goście strzelili kontaktowego gola. Bramkę dającą gościom nadzieje zdobył Filip Medeński. Od tamtego momentu jednak Przecław nie przeprowadził, żadnej składnej akcji. W 80 minucie o piłkę w polu karnym KP walczył Michał Bąba i został sfaulowany. Sędzia wskazał na jedenasty metr od bramki. Pewnego gola zdobył po raz trzeci Szymon Górski.

Iskierka świetnie zainaugurowała rundę wiosenną. Jednak prawdziwy test przed Iskierką za tydzień. Do Szczecina przyjeżdża Mewa Resko. Mecz w sobotę 17 marca o godzinie 19:00 na ul. Pomarańczowej.

Iskierka Szczecin: Trela - Oliiynyk, Krzysztanowicz, Sufin, Stój, Lipski (Niedźwiedź), Guzicki, Tarnowski, Hanke (Górski K.), Barański (Bąba), Górski Sz. (Zagrodny

relacjďż˝ dodaďż˝: dwp

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2017/2018)
3:1 - 80' - Szymon Górski (karny)
Iskierka: 35. Tomasz Trela - 7. Maksym Oliinyk, 10. Konrad Krzysztanowicz, 13. Jakub Sufin, 9. Kacper Stój, 23. Jakub Lipski (85' 21. Dawid Niedźwiedź), 6. Daniel Guzicki, 20. Oskar Tarnowski, 15. Patryk Hanke (89' 19. Karol Górski), 3. Jakub Barański (33' 77. Michał Bąba), 27. Szymon Górski (82' 14. Grzegorz Zagrodny).
Pozostali w rezerwie: 1. Patryk Koniecko, 88. Maksym Ivanov, 11. Dariusz Pińkowski. Trener: Krzysztof Sobieszczuk.

Przecław: 83. Patryk Pitura - 17. Wiktor Kasztelan, 7. Filip Kasztelan, 19. Tomasz Krugliński, 13. Marek Kunikowski (30' 18. Krystian Panek), 8. Filip Medeński, 5. Kacper Siemienas, 28. Maciej Wójtowicz, 15. Marek Woźniak, 4. Krzysztof Zieliński, 10. Piotr Żołnowski.
Pozostali w rezerwie: 11. Krzysztof Jakubczak. Trener: Marek Woźniak.

żółte kartki: M.Oliinyk '24, M.Bąba '79 (Iskierka) - F.Kasztelan '27, M.Woźniak '53, K.Siemienas '60, P.Żołnowski '89 (Przecław). sędzia: Jakub Cymerman - Tomasz Winiarczyk, Robert Szczygieł

Dane pomógł uzupełnić: Brilux - dziękujemy