Nie było niespodzianki...
Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeg nie sprawili swoim kibicom niespodzianki. Ulegli oni w Hali Milenium drużynie Maratonu Świnoujście 0:3. Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia gości 3:0. Niewysoka przewaga przyjezdnych utrzymywała się niemal przez cały set, jednak w końcówce młodzi kołobrzeżanie przycisnęli. Mieli nawet dwie okazje na wygranie seta, których jednak nie zdołali wykorzystać. Goście swojej szansy nie zmarnowali i zwyciężyli 28:26.

Początek drugiej partii również należał do gości. Mimo, że pierwsze dwa punkty zdobyli gospodarze po chwili było już 2:5 i wszystko wróciło do normy. Po raz kolejny o zwycięstwie zadecydowała skuteczniejsza końcówka w wykonaniu Maratonu, który tego seta wygrał 25:23. Przebieg III seta nie pozostawił złudzeń kto występował w roli faworyta. Podopieczni Waldemara Pankiewicza popełniali błąd za błędem, a straty z początku partii (2:9) nie zdołali już odrobić. Maraton efektownie zakończył mecz asem serwisowym, który okazał się "zabójczy" dla OPP. Była to piąta porażka kołobrzeskich siatkarzy w szóstym meczu ligowym. Po dzisiejszym meczu OPP pozostanie na 6 miejscu w tabeli.

OPP Powiat Kołobrzeg - Maraton Świnoujście 0:3 (26:28, 23:25, 14:25)

OPP: M. Majzner, J. Pankiewicz, M. Dopart, M. Rzeszotek, D. Proskurnicki, P. Buława, M. Marchewka (libero) oraz J. Sochacki, P. Witas, W. Wojtkiewicz, B. Owcarz, W. Jaroszewski. Trener: W. Pankiewicz.

źródło: Tomasz Kwiatkowski - gazetakolobrzeg.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Kawaler