Pogoń 04 wygrała w Białymstoku
autor: AszefPogoń 04 Szczecin wygrała swoje pierwsze spotkanie w bieżącym sezonie. Portowcy wygrali w Białymstoku z MOKS-em Słonecznym Stokiem 3:1.

Szczecinianie prowadzenie objęli w 2. minucie po trafieniu Mateusza Jakubiaka . Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Niecałe trzydzieści sekund później Mateusz Lisowski wykorzystał zamieszanie pod bramką gości i pokonał Szklarza. W 14. minucie Zero-Czwórka objęła prowadzenie, strzelcem gola był golkiper przyjezdnych, Daniel Szklarz. Wykorzystał on błąd Jendruczka, bramkarza z Białegostoku, który często wspomagał swój zespół w ataku i nie zdążył on wrócić na czas na swoje miejsce. Szklarz pokonał swojego rywala strzałem przez cały parkiet!
Druga część spotkania i przewaga w niej należała do białostocczan. Przyjezdni przy prowadzeniu 2:1 nastawili się na grę z kontry. Próbując nie popełnić błędu w obronie. Wynik meczu ustalił tuż przed końcem pojedynku Daniel Maćkiewicz. Zawodnki Pogoni wykorzystał przedłużony rzut karny. Szczecinianie wygrywając na Podlasiu odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W następnej kolejce zagrają z Gattą Zduńska Wola.

0-1 Mateusz Jakubiak 1:47
1-1 Mateusz Lisowski 2:29
1-2 Daniel Szklarz 13:30
1-3 Daniel Maćkiewicz 39:49

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Mateusz Lisowski (3), Adrian Citko (5), Karol Szczawiński (6), Krzysztof Kożuszkiewicz (7), Krystian Dawidziuk (8), Michał Osypiuk (9), Vitalij Lisnychenko (10), Jakub Szatyłowicz (12), Mateusz Łukasiewicz (14), Daniel Gajdziński (16), Marcin Firańczyk (19), Patryk Hryckiewicz (21), Damian Grabowski (26), Norbert Jędruczek (28)

Pogoń '04 Szczecin: Daniel Szklarz (1), Pedro Miguel Fernandes Amorim (3), Oktawian Solecki (4), Mateusz Jakubiak (9), Daniel Czepielewski (10), Artur Jurczak (20), Mateusz Wilkosz (21), Sebastian Chrzczon (22), Daniel Maćkiewicz (46)
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/futsalekstraklasa.pl