Rekord(owa) porażka
Rekordową porażką w Ekstraklasie Futsalu zakończył się pojedynek Pogoni 04 Szczecin w Bielsko-Białej z Rekordem. Gospodarze wygrali 13:1.

Portowcy mogli spodziewać się ciężkiego spotkania, zagrali w pięciu w polu. Niestety bardzo szybko futsalówkę przejęli bielszczanie i i po dwóch minutach prowadzili już 2:0, oba gole zdobył Michal Seidler. Rekord nie zwalniał tempa, bo po kolejnych 180. sekundach mieli na swoim koncie już 4 trafienia. Przy prowadzeniu 5:0 Mateusz Jakubiak zdobył honorową bramkę.
Druga połowa była bliźniaczo przypominała pierwszą, tym razem Rekord gola zdobył w 9. sekundzie po trafieniu Artura Popławskiego. W 25. minucie zespół z Bielsko-Białej prowadził już 10:1. Przy takim obrocie meczu szczecinianie poprosili o czas. Kolejne dwanaście minut to próby bielskiego zespołu, tym razem nieskuteczne. W ostatnich trzech minutach bramkarz Pogoni 04 trzykrotnie został pokonany. Ostatecznie Zero-Czwórka przegrała 1:13 notując tym samym rekordową porażkę w Ekstraklasie Futsalu. O dziwo nad byłymi kolegami zlitował się Michał Kubik, który w tym meczu nie zdobył bramki. W następnej kolejce w Szczecinie granatowo-bordowym przyjdzie zmierzyć się ze Słomniczanką Słomniki.

1:0 Michal Seidler 0:07
2:0 Michal Seidler 1:08
3:0 Kamil Surmiak 3:33
4:0 Paweł Budniak 4:37
5:0 Paweł Budniak 10:05
5:1 Mateusz Jakubiak 16:40
6:1 Artur Popławski 20:08
7:1 Paweł Budniak 22:01