ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
 

Puchar Polski ZZPN (2017/2018)
Grot Gardno Błękitni II Stargard
3 11
06-09-2017 17:30
widzów: 50
0:1 - 6' - Jarosław Piskorz
0:2 - 11' - Karol Jabłoński
0:3 - 22' - Michał Onyszczuk
0:4 - 28' - Robert Gajda
0:5 - 33' - Robert Gajda
0:6 - 36' - Resul Sucsuz
0:7 - 39' - Michał Barański
0:8 - 51' - Karol Jabłoński
1:8 - 58' - Tomasz Seniuk
2:8 - 61' - Konrad Pietrasik
2:9 - 65' - Robert Gajda
3:9 - 71' - Konrad Pietrasik
3:10 - 73' - Jarosław Piskorz
3:11 - 77' - Jarosław Piskorz
dodaj video
dodaj swoje zdjęcia
Grot: 99. Łucjan Świątek - 3. Paweł Woźniak (40' 13. Radosław Młynarczak), 7. Paweł Janiak, 6. Rafał Polak, 2. Damian Dawid - 5. Mariusz Husak (55' 10. Mateusz Drabik), 20. Tomasz Seniuk (do 85') - 19. Tomasz Powietrzyński, 11. Grzegorz Chmielowski (55' 17. Konrad Pietrasik), 14. Cezary Drzewiecki - 4. Szymon Taniukiewicz.
Trener: Marcin Para.

Błękitni II: 12. Kacper Sobczyk - 18. Michał Barański, 14. Bartosz Kamisiński (60' 19. Michał Witkowski), 7. Jarosław Piskorz, 16. Maciej Grzelak, 6. Grzegorz Jóźwiak, 5. Mateusz Knapek, 25. Michał Onyszczuk, 13. Resul Sucsuz, 10. Robert Gajda, 3. Karol Jabłoński (60' 20. Michał Sobina).

bez kartek.

sędzia: Daniel Kwiecień - Maciej Kułak, Mariusz Szrankiewicz.

Dane pomogli uzupełnić: KSHAJKA, 53jan - dziękujemy
uzupełnij dane + fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleć to wydarzenie sportowe innym
możesz być pierwszy

video
fotorelacje
• nie ma jeszcze fotek

dodaj swoje zdjęcia
relacje
• nie ma jeszcze relacji

dodaj swoją relację
 
top komentarze
newsy:
3 » Szósty zagraniczny ster »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Dominik Dziąbek: Wszyst »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Energetyk szuka sparing »
mecze:
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
41 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
23 » Korona Człopa-Błonie Ba »
22 » OKS Center MD Goleniów- »
20 » Gavia Choszczno-Drawa D »
18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
18 » Sowianka Sowno-Pionier  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 640
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67420
• użytkowników: 60866
• komentarzy: 1031080
• zdjęć: 723591
• relacji: 35675
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies