Po porażce Chrobrym, teraz czas na Azoty
W ostatniej serii Chrobry Głogów zatrzymał Sandrę Spa Pogoń Szczecin 28:19. Portowcy nie poprawili swojej sytuacji w tabeli, w której zajmują ostatnią pozycję i tracą do następnego Wybrzeża Gdańsk, aż siedem punktów. Mimo wszystko Pogoń u siebie jest bardzo mocna. W pięciu ostatnich domowych spotkaniach średnio zdobywali 28 bramek, natomiast na wyjeździe ich średnia zdobytych bramek to tylko 24,6.

Azoty Puławy, które będą kolejnym przeciwnikiem szczecińskiego zespołu ostatnio grały bardzo trudne mecze. Najpierw przegrany pojedynek z Wisłą, następnie wygrane ligowe starcie z Górnikiem i udana inauguracja fazy grupowej Pucharu EHF z szwajcarskim Wacker Thun. Dzień później te same drużyny zmierzą się w 1/8 Pucharu Polski.

relacjďż˝ dodaďż˝: pszczolek

Superliga mężczyzn (2017/2018)
Sandra Spa Pogoń Szczecin Azoty Puławy
24 38
14-02-2018 19:30
Sandra Spa Pogoń: Teterycz, Bartosik - Radosz 1 (1/2), Wąsowski 2, Bereżny 1, Krupa 2, Bosy 1 (0/1), Biernacki 2, Jońca 4 (2/2), Jedziniak 2, Krysiak 5 (1/2), Zaremba 3, Matuszak 1, Fedeńczak (0/1)
Karne: 4/8
Kary: 16 min. (Wąsowski - 6 min., Fedeńczak, Radosz, Bereżny, Krupa, Bosy - 2 min.)

Azoty: Bogdanow, Koszowy - Kuchczyński 5 (2/2), Orzechowski 1, Podsiadło 1, Jarosiewicz 10, Panić 6, Grzelak, Masłowski 1, Titow 3, Kasprzak 3, Jurecki 2, Ostrouszko 2, Prce, Seroka 4 (2/2)
Karne: 4/4
Kary: 12 min. (Podsiadło, Jarosiewicz, Grzelak, Titow, Kasprzak, Ostrouszko - 2 min.)

Czerwone kartki: Arkadiusz Bosy w 43. minucie za trafienie w głowę z rzutu karnego Bogdanowa, Adam Wąsowski w 60. minucie z gradacji kar (Pogoń) sędzia: Kamrowski (Cedry Wielkie), Wojdyr (Gdańsk)