Okazałe zwycięstwo na koniec
autor: victoria sp2 sianówW Sianowie rozegrane zostało zaległe spotkanie III ligi kobiet grupa zachodniopomorska w którym zmierzyły się Hattrick Kołobrzeg jako gospodarz i UKS Victoria SP2 Sianów. Zawodniczki Hattricka były bardzo gościnne i pozwoliły wbić sobie 21 bramek. Bramki strzeliły: Malwina Grzelak x9 (5,9,10,20,22,35,49,53,71), Wiktoria Robakowska x4 (1,44,52,78), Marta Krakowska x3 (2,8,45), Klaudia Saganowska x3 (3 k,73 ,79), Oktawia Kaszewska x1 (4) i Wiktoria Kaszyńska x1 (17). Sianowianki pomimo ciężkiego boiska rozegrały bardzo dobre spotkanie. Mogły strzelić jeszcze więcej bramek, ale nie zawsze miały dobrze nastawione celowniki, zmarnowały kilka bardzo dobrych okazji a kilka razy zespołowi Hattricka w sukurs przyszły słupki i poprzeczki.
W sumie pomimo dużej przewagi sianowianek było to ciekawe spotkanie a piłkarki Hattricka walczyły do końca a nawet w 57 minucie miały dobrą okazję do strzelenia bramki, ale niebezpieczeństwo zażegnała sianowska bramkarka Oktawia Kaszewska. Trenerzy sianowskiej drużyny Jędrzej Bielecki i Marian Kuna oraz kierownik zespołu Jacenty Życiński byli zadowoleni z wyniku i gry swoich zawodniczek, tym bardziej, że ekipa sianowska zagrała w osłabionym składzie. Zabrakło min. Karoliny Struszczyk, Karoliny Wieczorek, Izabeli Pawłowskiej.

Tym meczem sianowianki zakończyły rundę jesienną sezonu 2017/2018 na pozycji lidera bez straty punktu i stosunkiem bramek 60:2. Piłkarki pewnie zmierzają do II ligi. Trenerów sianowskich martwi jedynie słaby poziom tej ligi oraz mała ilość zespołów występujących w tej klasie bo tylko 7. Trzy zespoły wycofały się tuż przed rozpoczęciem rozgrywek.

W meczu wystąpiły: Alicja Wojciechowska (40 Oliwia Żywanowska), Dagmara Petrus, Wiktoria Kaszyńska, Klaudia Saganowska, Karolina Kawałek (65 Weronika Placek), Wiktoria Mąka, Dorota Kornacka (41 Wiktoria Ostróżka), Marta Krakowska, Oktawia Kaszewska (po przerwie grała na bramce Victorii SP2), Wiktoria Robakowska, Malwina Grzelak.
�r�d�o: Victoris SP2