Zwycięstwo Victorii Sp 2
Kolejne już piąte zwycięstwo odniosły piłkarki Victorii SP 2 Sianów, które wygrały z UKS Hetma Recz 3:1 i tym samym umocniły się na pozycji lidera III ligowej tabeli grupy zachodniopomorskiej. Wiadomo już, że sianowianki pozostaną na czele tabeli aż do wiosny bez względu na wynik ostatniego spotkania z Hattrickiem Kołobrzeg w Gościnie ze względu na bezpośrednie zwycięstwo z drugą w tabeli drużyną Fali Międzyzdroje. Początek meczu zapowiadał łatwe zwycięstwo sianowianek bo już w 21 sekundzie po pięknej akcji Wiktorii Mąki prawym skrzydłem i świetnym dograniu do Malwiny Grzelak ta ostatnia z bliska pakuje piłkę do bramki.
Wydawało się, że będzie pogrom drużyny przyjezdnej. Rzeczywistość okazała się jednak inna. To przyjezdne piłkarki Hetmana w 3 i 5 minucie mogły strzelić bramki. Tylko dzielna postawa sianowskiej bramkarki Alicji Wojciechowskiej uratowała sianowianki przed utratą gola. W 20 minucie po kapitalnym zagraniu Marty Krakowskiej powinna paść bramka, niestety najlepsza napastniczka Victorii SP 2 Malwina Grzelak chcąc uzyskać efektowną bramkę strzela z bliska ponad bramką. W 25 minucie ogromna radość w ekipie zespołu z Recza, który po błędzie sianowskiej obrony wyrównuje na 1:1 po strzale Anity Szymanowskiej. Jeszcze w 36 minucie sianowianki mogły wyjść na prowadzenie, ale doskonałej okazji do strzelenia nie wykorzystuje tym razem Klaudia Saganowska. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.

Tuż po wznowieniu drugiej połowy w 41 minucie powinno być 2:1 dla Victorii SP2, niestety Malwina Grzelak w sytuacji sam na sam strzela w bramkarkę gości. Podobnie było w 47 minucie. W 52 dobra kontra gości mogła zakończyć się bramką. Piłka po strzale jednej z zawodniczek z Recza przeszła minimalnie obok bramki. W 60 minucie Malwina Grzelak znów nieskuteczna strzela wprost w bramkarkę. W 63 minucie sianowianki przeprowadzają ładną akcję lewą stroną i wycofaną piłkę do tyłu kończy pięknym, ale niestety minimalnie niecelnym strzałem Wiktoria Kaszyńska. W 64 minucie wreszcie odblokowała się Malwina Grzelak, która prostopadłe podanie Marty Krakowskiej zamienia na bramkę. W 70 minucie bardzo piękna dwójkowa akcja Marty Krakowskiej z Malwiną Grzelak ta ostatnia kończy strzałem nad poprzeczką. W 71
minucie atakujące sianowianki o mało co straciłyby bramkę, ale na posterunku była Oktawia Kaszewska, która w drugiej połowie weszła na bramkę za Alicję Wojciechowską. W 79 minucie Karolina Struszczyk dostaje żółtą kartkę za faul na jednej z piłkarek Hetmana. W drugiej minucie doliczonego czasu szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Martę Krakowską i Malwina Grzelak strzela swoją trzecią bramkę i spotkanie kończy się zwycięstwem Victorii SP 2 Sianów 3:1. Prowadzący zespół Victorii SP 2 Sianów Jędrzej Bielecki powiedział, że był to trudny mecz dla jego zespołu. Po pierwsze zbyt szybko strzeliliśmy bramkę i zlekceważyliśmy naszego rywala, po drugie swojego dnia pomimo strzelenia 3 bramek nie miała Malwina Grzelak (była niedysponowana), po trzecie nasz młody zespół uzupełniony tylko 3 doświadczonymi zawodniczkami nie umiał sobie poradzić ze zmianą ustawienia na bardziej ofensywny. Graliśmy od początku tylko 3 obrończyniami i aż 3 napastniczkami. Po czwarte i chyba najważniejsze graliśmy trzeci meczu w ciągu 8 dni w tym w środę mecz Pucharu Polski Kobiet z I ligowym zespołem AP LG Gdańsk na trudnych, mokrych i grząskich boiskach co pozbawiło świeżości nasze dziewczyny. Po piąte mieliśmy po prostu słabszy dzień. Po przerwie wróciliśmy do swojego stałego ustawienia i mieliśmy mecz pod kontrolą. Chwała za to dziewczynom, które mimo słabszego dnia potrafiły wygrać mecz.

Skład Victorii SP 2 Sianów: Alicja Wojciechowska(41 Oktawia Kaszyńska ),Dagmara Petrus, Karolina Struszczyk, Karolina Kawałek, Wiktoria Mąka, Wiktoria Kaszyńska, Wiktoria Robakowska, Wiktoria Ostróżka(68 Oliwia Żywanowska), Marta Krakowska, Malwina Grzelak i Klaudia Robakowska.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria SP2 Sianów