WLJ: Cenna wygrana Świtowców w meczu derbowym
W zaległym meczu 12 kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych nasi zawodnicy pokonali w meczu derbowym Arkonię 3:2. Podopieczni duetu Maliński - Horba przegrywali do przerwy 2:1, a ambitnie grający goście sprawiali przyzwoite wrażenie. Pierwsza połowa ułożyła się dla Świtowców niefortunnie. Najpierw straciliśmy bramkę w 16 sekundzie, by po wyrównującej bramce dać sobie wbić gola tuż przed przerwą po klasycznym kontrataku gości.

Sporo jakości wniosły zmiany w drugiej odsłonie. Ożywienie wniósł wprowadzony po przerwie Dominik Dziąbek, a jeśli do tego dodamy dobrą grę Palczewskiego, Andrzejewskiego i Oswalda oraz zaangażowanie pozostałych zawodników nasza przewaga stale rosła i w konsekwencji zdobyliśmy kolejne dwie bramki i na koniec meczu mogliśmy cieszyć się zgarniając pełną pulę.
Aktualnie nasz zespół zajmuje 10 miejsce w tabeli WLJ z dorobkiem 17 punktów. Do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze: najbliższy w niedzielę w Stargardzie z Błękitnymi (niedziela, godz. 11:00) oraz zaległy z Gwardią Koszalin w Szczecinie.

Świt Skolwin - Arkonia Szczecin 3:2 (1:2)
Bramki dla Dumy Dzielnicy zdobyli: Graużul,Oziembło i Kwapis
14.11.2017, godz. 19:00